|
|
  |
Div 3 - S Svealand
|
|
|
|
|
18 Jun 20:00 |
Älta IF
ÄIF
|
|
-
|
|
Boo FF
|
|
|
|
  |
Div 3 - NV Götaland
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
IFK Mariestad
IFKM
|
|
-
|
|
Syrianska FK Lidköping
|
|
|
|
  |
Meistriliiga
|
|
|
|
|
18 Jun 17:00 |
Nomme Kalju
NOMMK
|
|
-
|
|
JK Tallinna Kalev
KVTL
|
|
18 Jun 17:00 |
Paide LM
PAIDE
|
|
-
|
|
Vaprus Parnu
VRSP
|
|
|
|
  |
Kolmonen Eteläinen Group B
|
|
|
|
|
18 Jun 18:15 |
MPS/Atletico Malmi
MPS/A
|
|
-
|
|
HPS
HPS
|
|
18 Jun 19:10 |
FC Kontu
Kontu
|
|
-
|
|
LPS
LPS
|
|
|
|
  |
Kolmonen Eteläinen Group C
|
|
|
|
|
18 Jun 18:15 |
Ponnistajat
Ponn
|
|
-
|
|
SAPA
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Itäinen(AC) & Keski-Suomi
|
|
|
|
|
18 Jun 19:15 |
AFC Keltik
|
|
-
|
|
PK-37
PK-37
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Itäinen(B) Kaakkois-Suomi
|
|
|
|
|
18 Jun 17:30 |
Fc LaPa
|
|
-
|
|
LAUTP
|
|
18 Jun 17:30 |
MP/2
|
|
-
|
|
MiPK
MiPK
|
|
18 Jun 17:30 |
KJP
|
|
-
|
|
Union Plaani
|
|
18 Jun 18:00 |
PeKa
PeKa
|
|
-
|
|
HaPK Edustus
HaPK
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Läntinen(A) Länsi-Suomi
|
|
|
|
|
18 Jun 17:30 |
PIF Pargas
pargas
|
|
-
|
|
Peimari UTD
PUTD
|
|
|
|
  |
Besta-deild
|
|
|
|
|
18 Jun 20:00 |
Fylkir
FYLK
|
|
-
|
|
Vestri
|
|
18 Jun 21:15 |
Stjarnan
STJ
|
|
-
|
|
FH Hafnarfjordur
FH
|
|
18 Jun 21:15 |
Valur
VAL
|
|
-
|
|
Vikingur Reykjavik
VIKR
|
|
18 Jun 21:15 |
Fram
FRAM
|
|
-
|
|
HK Kopavogur
|
|
18 Jun 21:15 |
IA Akranes
IAA
|
|
-
|
|
KR Reykjavik
KRR
|
|
|
|
  |
4. Div. - 2 Akershus
|
|
|
|
|
18 Jun 19:30 |
Raumnes & Årnes
|
|
-
|
|
Fjellhamar
FHAM
|
|
18 Jun 20:30 |
Rælingen
RLG
|
|
-
|
|
Eidsvold IF
ETF
|
|
|
|
  |
4. Div. - 3 Oslo 1
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
BVH
|
|
-
|
|
Union Carl Berner
|
|
18 Jun 20:15 |
Grüner
GRNR
|
|
-
|
|
Oppsal 2
|
|
18 Jun 20:15 |
Holmlia
HLM
|
|
-
|
|
Nordstrand 2
|
|
18 Jun 20:15 |
Christiania BK
|
|
-
|
|
Oslojuvelene
OSJUV
|
|
18 Jun 20:15 |
Lyn 1896 FK 2
LYN2
|
|
-
|
|
Manglerud Star
MANS
|
|
|
|
  |
4. Div. - 4 Oslo 2
|
|
|
|
|
18 Jun 20:15 |
Lambertseter FK
|
|
-
|
|
Grei
GRE
|
|
18 Jun 20:15 |
Lommedalen
LOMM
|
|
-
|
|
Follo 2
FOL2
|
|
18 Jun 20:15 |
Kjelsås 2
KJE2
|
|
-
|
|
Bøler
BLR
|
|
18 Jun 20:15 |
Stovner SK
STN
|
|
-
|
|
Heming
HEM
|
|
18 Jun 20:15 |
Årvoll
ARV
|
|
-
|
|
Asker 2
ASK2
|
|
18 Jun 20:35 |
Lokomotiv Oslo 2
|
|
-
|
|
Grorud 2
GRO2
|
|
|
|
  |
4. Div. - 10 Vestfold
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
Sandefjord BK
SANBK
|
|
-
|
|
FK Eik Tønsberg 871 2
|
|
|
|
  |
4. Div. - 11 Telemark
|
|
|
|
|
18 Jun 20:00 |
Gulset
GUL
|
|
-
|
|
Tollnes
TOL
|
|
18 Jun 20:00 |
Urædd
UR
|
|
-
|
|
Storm
|
|
|
|
  |
4. Div. - 13 Rogaland 1
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
Vidar 2
|
|
-
|
|
Randaberg
RND
|
|
|
|
  |
4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdal
|
|
|
|
|
18 Jun 19:30 |
Træff 2
TRE2
|
|
-
|
|
FCK
|
|
|
|
  |
4. Div. - Trøndelag 2
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
Heimdal
HMD
|
|
-
|
|
Rindal
|
|
|
|
  |
4. Div. - 23 Nordland
|
|
|
|
|
18 Jun 19:30 |
Rana FK 2
|
|
-
|
|
Mosjøen IL
MOS
|
|
|
|
  |
4. Div. - 24 Hålogaland
|
|
|
|
|
18 Jun 19:00 |
Sortland
SORT
|
|
-
|
|
Harstad 2
|
|
|
|
  |
A Lyga
|
|
|
|
|
18 Jun 18:00 |
Dainava Alytus
ALYD
|
|
-
|
|
Siauliai
SIAL
|
|
|
|
  |
S-Liga
|
|
|
|
|
18 Jun 13:45 |
DPMM FC
|
|
-
|
|
Lion City
HOM
|
|
|
|
  |
Super League
|
|
|
|
|
18 Jun 13:35 |
Meizhou Hakka
|
|
-
|
|
Shanghai Port
SSIPG
|
|
|
|
  |
Jordan Cup
|
|
|
|
|
18 Jun 17:00 |
Al Salt
|
|
-
|
|
Sahab SC
SHBSC
|
|
18 Jun 19:45 |
Al Ramtha SC
RAM
|
|
-
|
|
Al Wehdat SC
WSC
|
|
|
|
  |
Northern NSW
|
|
|
|
|
18 Jun 12:00 |
Newcastle Olympic
HamOlyWar
|
|
-
|
|
Adamstown Rosebud
AdamRo
|
|
|
|
  |
Liga Uruguaya - Championship Playoffs
|
|
|
|
|
18 Jun 02:15 |
Peñarol
CAP
|
|
71
-
88
FT
|
|
Aguada
AGU
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Poznan Open - Poznan
|
|
|
|
|
18 Jun 10:06 |
Bielinskyi
Bielinskyi
|
|
-
|
|
Majchrzak
Majchrzak
|
|
18 Jun 10:07 |
Carreno Busta
Carreno Busta
|
|
-
|
|
Popko
Popko
|
|
18 Jun 10:08 |
Hardt
Hardt
|
|
-
|
|
Gakhov
Gakhov
|
|
18 Jun 10:09 |
Pieczkowski
Pieczkowski
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:10 |
Olivieri
Olivieri
|
|
-
|
|
Dalla Valle
Dalla Valle
|
|
18 Jun 10:11 |
Roca Batalla
Roca Batalla
|
|
-
|
|
Sachko
Sachko
|
|
18 Jun 10:14 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:15 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Lexus Ilkley Trophy - Ilkley
|
|
|
|
|
18 Jun 10:00 |
Fery
Fery
|
|
-
|
|
Ajdukovic
Ajdukovic
|
|
18 Jun 10:00 |
Gaston
Gaston
|
|
-
|
|
Barrios Vera
Barrios Vera
|
|
18 Jun 10:00 |
Diallo
Diallo
|
|
-
|
|
Droguet
Droguet
|
|
18 Jun 10:00 |
Meligeni Alves
Meligeni Alves
|
|
-
|
|
Harris
Harris
|
|
18 Jun 10:00 |
Napolitano
Napolitano
|
|
-
|
|
Wong
Wong
|
|
18 Jun 10:00 |
Bonzi
Bonzi
|
|
-
|
|
Kudla
Kudla
|
|
18 Jun 10:00 |
Cressy
Cressy
|
|
-
|
|
Svajda
Svajda
|
|
18 Jun 10:00 |
Peniston
Peniston
|
|
-
|
|
Klein
Klein
|
|
18 Jun 10:02 |
Broom
Broom
|
|
-
|
|
Kukushkin
Kukushkin
|
|
18 Jun 10:11 |
Rocha
Rocha
|
|
-
|
|
Barrere
Barrere
|
|
18 Jun 10:12 |
Gasquet
Gasquet
|
|
-
|
|
Bellucci
Bellucci
|
|
18 Jun 10:13 |
Mayot
Mayot
|
|
-
|
|
Nava
Nava
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Internationaux de Tennis de Blois - Blois
|
|
|
|
|
18 Jun 14:00 |
Gea
Gea
|
|
-
|
|
Faurel
Faurel
|
|
18 Jun 14:00 |
Lock
Lock
|
|
-
|
|
Marie
Marie
|
|
18 Jun 14:00 |
Landaluce
Landaluce
|
|
-
|
|
Tabur
Tabur
|
|
18 Jun 14:00 |
Sanchez Jover
Sanchez Jover
|
|
-
|
|
Bertola
Bertola
|
|
18 Jun 15:30 |
Naw
Naw
|
|
-
|
|
Berankis
Berankis
|
|
18 Jun 15:30 |
Bourgue
Bourgue
|
|
-
|
|
Kachmazov
Kachmazov
|
|
18 Jun 15:30 |
Blanch
Blanch
|
|
-
|
|
Debru
Debru
|
|
18 Jun 15:30 |
Kirkin
Kirkin
|
|
-
|
|
Taberner
Taberner
|
|
18 Jun 17:00 |
Alvarez Varona
Alvarez Varona
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 17:00 |
Lamasine
Lamasine
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 17:00 |
Moller
Moller
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 17:00 |
Krumich
Krumich
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 18:30 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Denolly
Denolly
|
|
18 Jun 18:30 |
Echargui
Echargui
|
|
-
|
|
Ursu
Ursu
|
|
18 Jun 18:30 |
Geerts
Geerts
|
|
-
|
|
Gaubas
Gaubas
|
|
18 Jun 18:30 |
Hemery
Hemery
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour Qualification - Internationaux de Tennis de Blois - Blois
|
|
|
|
|
18 Jun 11:00 |
Butvilas
Butvilas
|
|
-
|
|
Gombos
Gombos
|
|
18 Jun 11:00 |
Karlovskiy
Karlovskiy
|
|
-
|
|
Privara
Privara
|
|
18 Jun 11:00 |
Iannaccone
Iannaccone
|
|
-
|
|
Banthia
Banthia
|
|
18 Jun 11:00 |
Bouquet
Bouquet
|
|
-
|
|
Bayldon
Bayldon
|
|
18 Jun 12:30 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 12:30 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
|
|
  |
ATP Double - Cinch Championships - London
|
|
|
|
|
18 Jun 10:00 |
R.Bopanna/M.Ebden
R.Bopanna/M.Ebden
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:01 |
F.Cerundolo/T.Etcheverry
F.Cerundolo/T.Etcheverry
|
|
-
|
|
T.Fritz/K.Khachanov
T.Fritz/K.Khachanov
|
|
18 Jun 10:02 |
M.Arevalo/M.Pavic
M.Arevalo/M.Pavic
|
|
-
|
|
T.Paul/F.Tiafoe
T.Paul/F.Tiafoe
|
|
18 Jun 10:03 |
S.Baez/A.Mannarino
S.Baez/A.Mannarino
|
|
-
|
|
W.Koolhof/N.Mektic
W.Koolhof/N.Mektic
|
|
18 Jun 10:04 |
S.Gonzalez/E.Roger-Vasselin
S.Gonzalez/E.Roger-Vasselin
|
|
-
|
|
J.Draper/C.Norrie
J.Draper/C.Norrie
|
|
18 Jun 10:05 |
D.Evans/A.Murray
D.Evans/A.Murray
|
|
-
|
|
I.Dodig/A.Krajicek
I.Dodig/A.Krajicek
|
|
18 Jun 10:06 |
N.Skupski/M.Venus
N.Skupski/M.Venus
|
|
-
|
|
U.Humbert/B.Shelton
U.Humbert/B.Shelton
|
|
18 Jun 10:07 |
A.De Minaur/S.Korda
A.De Minaur/S.Korda
|
|
-
|
|
R.Ram/J.Salisbury
R.Ram/J.Salisbury
|
|
|
|
  |
ATP Double - Terra Wortmann Open - Halle
|
|
|
|
|
18 Jun 10:00 |
S.Bolelli/A.Vavassori
S.Bolelli/A.Vavassori
|
|
-
|
|
T.Griekspoor/J.Struff
T.Griekspoor/J.Struff
|
|
18 Jun 10:02 |
H.Nys/J.Zielinski
H.Nys/J.Zielinski
|
|
-
|
|
T.Machac/Z.Zhang
T.Machac/Z.Zhang
|
|
18 Jun 10:04 |
S.Gille/J.Vliegen
S.Gille/J.Vliegen
|
|
-
|
|
S.Doumbia/F.Reboul
S.Doumbia/F.Reboul
|
|
18 Jun 10:05 |
H.Hurkacz/J.Sinner
H.Hurkacz/J.Sinner
|
|
-
|
|
N.Lammons/J.Withrow
N.Lammons/J.Withrow
|
|
18 Jun 10:06 |
C.Frantzen/H.Jebens
C.Frantzen/H.Jebens
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:07 |
L.Glasspool/J.Rojer
L.Glasspool/J.Rojer
|
|
-
|
|
K.Krawietz/T.Puetz
K.Krawietz/T.Puetz
|
|
|
|
  |
WTA Double - Rothesay Classic - Birmingham
|
|
|
|
|
18 Jun 10:01 |
S.Cirstea/A.Tomljanovic
S.Cirstea/A.Tomljanovic
|
|
-
|
|
S.Murray Sharan/E.Silva
S.Murray Sharan/E.Silva
|
|
18 Jun 10:02 |
A.Muhammad/A.Sutjiadi
A.Muhammad/A.Sutjiadi
|
|
-
|
|
H.Guo/X.Jiang
H.Guo/X.Jiang
|
|
18 Jun 10:03 |
T.Mihalikova/O.Nicholls
T.Mihalikova/O.Nicholls
|
|
-
|
|
O.Kalashnikova/Y.Sizikova
O.Kalashnikova/Y.Sizikova
|
|
18 Jun 10:05 |
H.Dart/M.Lumsden
H.Dart/M.Lumsden
|
|
-
|
|
M.Bouzkova/S.Sorribes Tormo
M.Bouzkova/S.Sorribes Tormo
|
|
18 Jun 10:06 |
M.Kato/S.Zhang
M.Kato/S.Zhang
|
|
-
|
|
S.Grey/T.Moore
S.Grey/T.Moore
|
|
18 Jun 10:07 |
G.Minnen/H.Watson
G.Minnen/H.Watson
|
|
-
|
|
G.Dabrowski/E.Routliffe
G.Dabrowski/E.Routliffe
|
|
|
|
  |
Série D - Grupp 1
|
|
|
|
|
18 Jun 01:15 |
Trem
TRE
|
|
0
-
0
FT
|
|
Princesa Solimões
PSO
|
|
|
|
  |
Série D - Grupp 7
|
|
|
|
|
18 Jun 01:00 |
Água Santa
AGU
|
|
1
-
0
FT
|
|
Pouso Alegre
PFC
|
|
|
|
  |
Premier League
|
|
|
|
|
18 Jun 15:00 |
Smouha
SMO
|
|
-
|
|
El Dakhleya
DAK
|
|
18 Jun 18:00 |
ZED FC
|
|
-
|
|
Pharco FC
PFC
|
|
18 Jun 18:00 |
Al Ittihad
ITTI
|
|
-
|
|
Al Ahly Cairo
AHL
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Emilia Romagna Tennis Cup - Sassuolo
|
|
|
|
|
18 Jun 10:01 |
Zapata Miralles
Zapata Miralles
|
|
-
|
|
Arnaboldi
Arnaboldi
|
|
18 Jun 10:03 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Comesana
Comesana
|
|
18 Jun 10:04 |
Altmaier
Altmaier
|
|
-
|
|
Ymer
Ymer
|
|
18 Jun 10:05 |
Travaglia
Travaglia
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:06 |
Varillas
Varillas
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:08 |
Van Assche
Van Assche
|
|
-
|
|
Burruchaga
Burruchaga
|
|
18 Jun 10:10 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Zeppieri
Zeppieri
|
|
18 Jun 10:12 |
Tirante
Tirante
|
|
-
|
|
Cina
Cina
|
|
18 Jun 10:13 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:14 |
Vesely
Vesely
|
|
-
|
|
Buse
Buse
|
|
18 Jun 10:15 |
De Jong
De Jong
|
|
-
|
|
Muller
Muller
|
|
|
|
  |
Primera C - Apertura
|
|
|
|
|
18 Jun 20:00 |
Centro Español
ESP
|
|
-
|
|
General Lamadrid
LAM
|
|
18 Jun 20:00 |
Atlas
ATL
|
|
-
|
|
El Porvenir
POR
|
|
|
|
  |
SuperLiga Profesional - Grupp B
|
|
|
|
|
18 Jun 01:00 |
Marinos de Anzoátegui
MAR
|
|
68
-
60
FT
|
|
Héroes de Falcon
HDF
|
|
18 Jun 01:00 |
Cocodrilos de Caracas
COC
|
|
86
-
78
FT
|
|
Panteras de Miranda
|
|
|
|
  |
WTA Double - Ecotrans Ladies Open - Berlin
|
|
|
|
|
18 Jun 10:02 |
C.Gauff/J.Pegula
C.Gauff/J.Pegula
|
|
-
|
|
L.Noskova/K.Siniakova
L.Noskova/K.Siniakova
|
|
18 Jun 10:03 |
V.Azarenka/P.Badosa
V.Azarenka/P.Badosa
|
|
-
|
|
E.Alexandrova/I.Khromacheva
E.Alexandrova/I.Khromacheva
|
|
18 Jun 10:05 |
U.Eikeri/I.Neel
U.Eikeri/I.Neel
|
|
-
|
|
L.Kichenok/N.Kichenok
L.Kichenok/N.Kichenok
|
|
18 Jun 10:07 |
D.Krawczyk/M.Vondrousova
D.Krawczyk/M.Vondrousova
|
|
-
|
|
D.Schuurs/L.Stefani
D.Schuurs/L.Stefani
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Dove Men+Care Challenger Bolivia 2 - Santa Cruz De La Sierra
|
|
|
|
|
18 Jun 00:30 |
Gomez
Gomez
|
|
0
-
2
Avslutade
|
|
Collarini
Collarini
|
|
18 Jun 00:30 |
Mena
Mena
|
|
2
-
0
Avslutade
|
|
Zanellato
Zanellato
|
|
18 Jun 01:30 |
Garcia
Garcia
|
|
0
-
2
Avslutade
|
|
Johns
Johns
|
|
18 Jun 15:00 |
Cerundolo
Cerundolo
|
|
-
|
|
Midon
Midon
|
|
18 Jun 15:01 |
Boscardin Dias
Boscardin Dias
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 15:02 |
Casanova
Casanova
|
|
-
|
|
Reis Da Silva
Reis Da Silva
|
|
18 Jun 15:03 |
Aboian
Aboian
|
|
-
|
|
Sakamoto
Sakamoto
|
|
18 Jun 15:04 |
Habib
Habib
|
|
-
|
|
Pucinelli De Almeida
Pucinelli De Almeida
|
|
18 Jun 15:05 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Soto
Soto
|
|
18 Jun 15:06 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Prado Angelo
Prado Angelo
|
|
18 Jun 15:07 |
Cuellar Lorberg
Cuellar Lorberg
|
|
-
|
|
Olivo
Olivo
|
|
18 Jun 15:10 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 15:13 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Torres
Torres
|
|
|
|
  |
WTA Tour - Veneto Open - Gaiba
|
|
|
|
|
18 Jun 10:00 |
Maria
Maria
|
|
-
|
|
Bara
Bara
|
|
18 Jun 10:02 |
Unknown1
Unknown1
|
|
2
-
0
Avslutade
|
|
Sun
Sun
|
|
18 Jun 10:04 |
Bouzas Maneiro
Bouzas Maneiro
|
|
-
|
|
Todoni
Todoni
|
|
18 Jun 10:05 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:06 |
Ricci
Ricci
|
|
-
|
|
Montgomery
Montgomery
|
|
18 Jun 10:07 |
Hruncakova
Hruncakova
|
|
-
|
|
Zarazua
Zarazua
|
|
18 Jun 10:08 |
Baptiste
Baptiste
|
|
-
|
|
Pedone
Pedone
|
|
18 Jun 10:09 |
Eala
Eala
|
|
-
|
|
Monnet
Monnet
|
|
18 Jun 10:10 |
Topalova
Topalova
|
|
-
|
|
Zavatska
Zavatska
|
|
18 Jun 10:11 |
Stevanovic
Stevanovic
|
|
-
|
|
Errani
Errani
|
|
18 Jun 10:12 |
Pera
Pera
|
|
-
|
|
Semenistaja
Semenistaja
|
|
18 Jun 10:13 |
Falei
Falei
|
|
2
-
1
Avslutade
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
18 Jun 10:15 |
Rakhimova
Rakhimova
|
|
-
|
|
Carle
Carle
|
|
|
|
  |
LBP - Apertura
|
|
|
|
|
18 Jun 02:00 |
Piratas de Bogotá
PIB
|
|
102
-
94
FT
|
|
Motilones del Norte
MDN
|
|
18 Jun 02:40 |
Toros del Valle
|
|
67
-
103
FT
|
|
Titanes de Barranquilla
TDB
|
|
|
|
  |
FNL 2 - Division B - Grupp 1
|
|
|
|
|
18 Jun 14:00 |
Dynamo Makhachkala 2
|
|
-
|
|
Biolog-Novokubansk
BINO
|
|
18 Jun 15:00 |
Alania 2
|
|
-
|
|
Druzhba Maykop
DRUZ
|
|
18 Jun 15:30 |
Astrakhan
ASTRA
|
|
-
|
|
FK Pobeda
|
|
18 Jun 16:00 |
Kuban-Holding Pavlovskaya
|
|
-
|
|
Dynamo Stavropol
DINST
|
|
18 Jun 16:00 |
FC Forte Taganrog
|
|
-
|
|
Spartak Nalchik
SPAN
|
|
18 Jun 16:30 |
Rubin Yalta
|
|
-
|
|
Nart Cherkessk
|
|
18 Jun 17:00 |
Kamensk-Shakhtinsky
|
|
-
|
|
Legion Makhachkala
|
|
18 Jun 18:00 |
Rostov 2
|
|
-
|
|
PFC Sevastopol
SEV
|
|
|
|
  |
BSN
|
|
|
|
|
18 Jun 02:00 |
Mayagüez Indios
MAY
|
|
-
|
|
Criollos de Caguas
|
|
18 Jun 02:00 |
San Germán Atléticos
SGA
|
|
92
-
102
FT
|
|
Guaynabo Mets
GBO
|
|