|
|
  |
Gjensidige Kvindeliga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 18:30 |
HB Køge dam.
HBK
|
|
-
|
|
Kolding IF dam.
KOL dam.
|
|
|
|
  |
DBU Pokalen
|
|
|
|
|
29 Mar 16:30 |
FC Nordsjælland
FCN
|
|
-
|
|
AGF
AGF
|
|
29 Mar 19:00 |
Silkeborg
SIF
|
|
-
|
|
FC Fredericia
FFC
|
|
|
|
  |
Premier League
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
FC Dnepr Mogilev
MOG
|
|
-
|
|
Arsenal Dzyarzhynsk
|
|
29 Mar 17:00 |
Dynamo Brest
BRES
|
|
-
|
|
Smorgon
SMOR
|
|
|
|
  |
Challenger Pro League
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Club Brugge KV-U23
|
|
-
|
|
Dender
DEN
|
|
29 Mar 20:00 |
KFCO Beerschot Wilrijk
GBA
|
|
-
|
|
Genk U23
|
|
|
|
  |
Premijer Liga BiH
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Igman
IGM
|
|
-
|
|
Sloga Doboj
|
|
29 Mar 16:00 |
FK Tuzla City
|
|
-
|
|
FK Sarajevo
SARAJ
|
|
29 Mar 20:00 |
Zeljeznicar
ZELJ
|
|
-
|
|
FK Velež Mostar
VEL
|
|
|
|
  |
National League North
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Gloucester City
GlcstrC
|
|
-
|
|
Brackley Town
BrcklTw
|
|
29 Mar 16:00 |
Banbury United
BnbrU
|
|
-
|
|
Hereford United
HRFRDU
|
|
29 Mar 16:00 |
Tamworth
Tmwth
|
|
-
|
|
Bishop's Stortford
BshpsStrtf
|
|
29 Mar 16:00 |
Farsley Celtic
FrslCltc
|
|
-
|
|
Southport
STHPT
|
|
29 Mar 16:00 |
Scunthorpe United
SUFC
|
|
-
|
|
Kings Lynn Town
KngsLTw
|
|
29 Mar 16:00 |
Blyth Spartans
BlthSprtn
|
|
-
|
|
Curzon Ashton
CznAshtn
|
|
29 Mar 16:00 |
Buxton
Bxtn
|
|
-
|
|
Chester FC
ChstrFC
|
|
29 Mar 16:00 |
Alfreton Town
AlftnT
|
|
-
|
|
Rushall Olympic
RshllOlmpc
|
|
29 Mar 16:00 |
Scarborough Athletic
SBA
|
|
-
|
|
Warrington Town
WrrnTw
|
|
29 Mar 16:00 |
Boston United
BostonU
|
|
-
|
|
Peterborough Sports
|
|
29 Mar 16:00 |
South Shields
SHD
|
|
-
|
|
Spennymoor Town FC
SpnnTw
|
|
29 Mar 16:00 |
Darlington 1883
Drln1883
|
|
-
|
|
Chorley
Chorley
|
|
|
|
  |
National League South
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Hampton and Richmond Borough
Hm&Rch
|
|
-
|
|
Tonbridge Angels
TnbrAngl
|
|
29 Mar 16:00 |
Farnborough
Frnbrgh
|
|
-
|
|
Chippenham
Chppnh
|
|
29 Mar 16:00 |
Havant and Waterlooville
H&W
|
|
-
|
|
Worthing
Wrthng
|
|
29 Mar 16:00 |
Chelmsford City
ChlmC
|
|
-
|
|
Dartford
DTFD
|
|
29 Mar 16:00 |
Yeovil Town
YTFC
|
|
-
|
|
Torquay United
TrqU
|
|
29 Mar 16:00 |
Eastbourne Borough
EstbrnBrgh
|
|
-
|
|
Maidstone United
MdstnU
|
|
29 Mar 16:00 |
Bath City
BathC
|
|
-
|
|
Weymouth
Wmth
|
|
29 Mar 16:00 |
Hemel Hempstead Town
HmlHTw
|
|
-
|
|
Aveley
Avl
|
|
29 Mar 16:00 |
Welling United
WllngU
|
|
-
|
|
Dover Athletic
DoverAth
|
|
29 Mar 16:00 |
Weston-Super-Mare
W-S-M
|
|
-
|
|
Taunton Town
TauT
|
|
29 Mar 16:00 |
Truro City
TrrC
|
|
-
|
|
Slough Town
SlghTw
|
|
29 Mar 16:00 |
St Albans City
StAlbC
|
|
-
|
|
Braintree Town
BrntrT
|
|
|
|
  |
Premier League 2 - Division 1
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Crystal Palace-U21
CRY-U21
|
|
-
|
|
Tottenham Hotspur-U21
TOH-U21
|
|
|
|
  |
Northern Premier League
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Ashton United
AshtnU
|
|
-
|
|
Whitby Town
WhtbTw
|
|
|
|
  |
Ryman Isthmian League
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Haringey Borough
HariBor
|
|
-
|
|
Hastings United
HstngsU
|
|
29 Mar 16:00 |
Cray Wanderers
CrWand
|
|
-
|
|
Chatham Town
ChthmTw
|
|
29 Mar 16:00 |
Folkestone Invicta
FlksInvct
|
|
-
|
|
Lewes
Lewes
|
|
29 Mar 20:45 |
Concord Rangers
CncdRng
|
|
-
|
|
Carshalton Athletic
CrshAthl
|
|
|
|
  |
Southern Central League
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
AFC Telford Utd
AFCTlfU
|
|
-
|
|
Redditch United
RddtchU
|
|
29 Mar 16:00 |
Hitchin Town
HtchnTw
|
|
-
|
|
Needham Market
NdhmMkt
|
|
|
|
  |
Southern South League
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Basingstoke Town
BsngstTw
|
|
-
|
|
Gosport Borough
GsprtBrgh
|
|
29 Mar 16:00 |
Hungerford Town
HngfdTw
|
|
-
|
|
Bracknell Town
|
|
29 Mar 16:00 |
Chesham United
ChshmU
|
|
-
|
|
Hayes and Yeading Utd
H&YUtd
|
|
29 Mar 16:00 |
Poole Town
Poole
|
|
-
|
|
AFC Totton
Totton
|
|
|
|
  |
Meistriliiga
|
|
|
|
|
29 Mar 13:30 |
Kuressaare
KSSR
|
|
-
|
|
JK Tallinna Kalev
KVTL
|
|
|
|
  |
Liga Leumit
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Hapoel Ramat Gan
HRG
|
|
-
|
|
Ironi Tiberias
ITIB
|
|
29 Mar 14:00 |
Hapoel Kfar Saba
HKS
|
|
-
|
|
Sektzia Nes Tziona
SNT
|
|
29 Mar 14:00 |
Hapoel Afula
AFU
|
|
-
|
|
Hapoel Rishon LeZion
HRL
|
|
29 Mar 14:00 |
Hapoel Nof HaGalil
HNH
|
|
-
|
|
Bnei Yehuda
BYT
|
|
29 Mar 14:00 |
Ironi Kiryat Shmona
IKS
|
|
-
|
|
Hapoel Umm al-Fahm
HUF
|
|
|
|
  |
Liga Alef - Nord
|
|
|
|
|
29 Mar 11:35 |
Ironi Nesher
INE
|
|
-
|
|
Hapoel Ra'anana
HRA
|
|
29 Mar 12:00 |
Maccabi Ahi Nazareth
MAN
|
|
-
|
|
M. Kiryat Ata-Bialik
MTS
|
|
29 Mar 12:00 |
Hapoel Kaukab
HAK
|
|
-
|
|
Tzeirey Um El Fahem
|
|
29 Mar 12:15 |
Maccabi Nujeidat Ahmed
MNA
|
|
-
|
|
MS Tira
TIR
|
|
29 Mar 19:00 |
Hapoel Kfar Kana
HKK
|
|
-
|
|
Hapoel Bnei Zalafa
HBZ
|
|
|
|
  |
Liga Alef - Syd
|
|
|
|
|
29 Mar 11:00 |
Ironi Modi'in
IMF
|
|
-
|
|
Nordia Jerusalem
ASN
|
|
29 Mar 11:40 |
MS Dimona
DIM
|
|
-
|
|
Hapoel Bik'at HaYarden
HBH
|
|
29 Mar 11:45 |
Maccabi Ashdod
FCA
|
|
-
|
|
Maccabi Yavne
MYA
|
|
29 Mar 12:30 |
Maccabi Kiryat Malachi
MKM
|
|
-
|
|
Hapoel Marmorek
MAR
|
|
29 Mar 12:30 |
Hapoel Bnei Lod
HBL
|
|
-
|
|
Hapoel Herzliya
HHE
|
|
|
|
  |
Virsliga
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
FK Jelgava
JELG
|
|
-
|
|
Metta/LU
METT
|
|
|
|
  |
A Lyga
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
Banga
BNG
|
|
-
|
|
Dziugas Telsiai
|
|
|
|
  |
3.division Dolnoslasko - lubuska III
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Gornik Z. 2
GORIIZAB
|
|
-
|
|
Kluczbork
KLUCZ
|
|
29 Mar 16:00 |
Warta Gorzow
|
|
-
|
|
Gwarek Tarnowskie Gory
GWAR
|
|
|
|
  |
3.division Kujawsko - pomorsko - wielkopolska II
|
|
|
|
|
29 Mar 12:00 |
Pogon II Szczecin
POGOII
|
|
-
|
|
Blekitni Stargard Szczecinski
BLEKSTAR
|
|
29 Mar 14:00 |
Unia Solec Kujawski
UNIAKUJ
|
|
-
|
|
OKS Swit Skolwin
SWIS
|
|
29 Mar 15:30 |
Luzino
|
|
-
|
|
Notec Czarnkow
|
|
|
|
  |
3.division Pomorsko - zachodniopomorska I
|
|
|
|
|
29 Mar 12:00 |
Jagiellonia II Bialystok
JAGIE
|
|
-
|
|
Unia Skierniewice
|
|
29 Mar 19:26 |
Bron Radom
BRON
|
|
-
|
|
Lechia Tomaszow Mazowiecki
LECHTO
|
|
|
|
  |
3.division Opolsko - Slaska IV
|
|
|
|
|
29 Mar 15:30 |
Ostrowiec Swietokrzyski
KSZO
|
|
-
|
|
Sokol Sieniawa
SOKOLSIE
|
|
|
|
  |
2. HNL
|
|
|
|
|
29 Mar 13:45 |
HNK Cibalia
Cib
|
|
-
|
|
Zrinski Jurjevac
|
|
29 Mar 15:30 |
NK Solin
SOLIN
|
|
-
|
|
Jarun
|
|
|
|
  |
Jelen Super lige
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Cukaricki
CUKA
|
|
-
|
|
FK Novi Pazar
NOVI
|
|
29 Mar 16:00 |
FK Radnik Surdulica
RADS
|
|
-
|
|
Vojvodina
VOJV
|
|
29 Mar 18:00 |
TSC Backa Topola
|
|
-
|
|
Vozdovac
VOZD
|
|
29 Mar 18:00 |
IMT Novi Beograd
|
|
-
|
|
FK Zeleznicar Pancevo
|
|
|
|
  |
Prva liga
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
Radnicki Beograd
|
|
-
|
|
FK Sloboda Uzice
SLOB
|
|
29 Mar 15:00 |
Jedinstvo U.
|
|
-
|
|
FK Metalac
META
|
|
29 Mar 18:00 |
GFK Dubocica
|
|
-
|
|
FK Macva Sabac
|
|
|
|
  |
Prva Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
Rogaska
|
|
-
|
|
AŠK Bravo
ASKB
|
|
29 Mar 17:30 |
Maribor
MAR
|
|
-
|
|
Radomlje
RADO
|
|
29 Mar 20:15 |
Domzale
DMZ
|
|
-
|
|
NŠ Mura
Mura
|
|
|
|
  |
II Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 10:30 |
SK Slovan Bratislava futbal II
SLB
|
|
-
|
|
1. FC Tatran Presov
TPR
|
|
29 Mar 12:00 |
Slavoj Trebisov
STB
|
|
-
|
|
FC Petrzalka 1898
|
|
29 Mar 15:00 |
FK Puchov
|
|
-
|
|
D. Kubin
|
|
29 Mar 17:00 |
FK Pohronie Ziar nad Hronom
PHR
|
|
-
|
|
KFC Komarno
Kmrn
|
|
|
|
  |
Fortuna národní liga
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
FC Zbrojovka Brno
BRN
|
|
-
|
|
Sparta Praha B
SpPrII
|
|
29 Mar 18:00 |
SFC Opava
OPV
|
|
-
|
|
SK Hanacka Slavia Kromeriz
HnSlKr
|
|
29 Mar 18:00 |
1.FK Pribram
Prib
|
|
-
|
|
FC Graffin Vlasim
GRAFF
|
|
29 Mar 18:00 |
FC Vysocina Jihlava
VysJih
|
|
-
|
|
FK Dukla Praha
DUKLA
|
|
|
|
  |
Regionalleague Ost
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Drassburg
DRA
|
|
-
|
|
Neusiedl
NEU
|
|
29 Mar 19:00 |
Marchfeld
Marchfeld
|
|
-
|
|
TWL Elektra
|
|
29 Mar 19:30 |
Traiskirchen
ARK
|
|
-
|
|
SK Rapid Wien II
RAPI-II
|
|
29 Mar 19:30 |
SCU Ardagger
ARDA
|
|
-
|
|
Wiener Sport-Club
WIE
|
|
29 Mar 19:30 |
Kremser SC
KRE
|
|
-
|
|
SV Oberwart
OBE
|
|
|
|
  |
Regionalleague West
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
Motz/Silz
|
|
-
|
|
SC Imst
|
|
29 Mar 18:30 |
FC Pinzgau Saalfelden
PIN
|
|
-
|
|
Kienreich FC Wolfurt
KIE
|
|
29 Mar 19:00 |
SC Schwaz
SCH
|
|
-
|
|
TSV St. Johann
JOH
|
|
|
|
  |
Regionalleague Mitte
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
WSC Hertha Wels
HERT
|
|
-
|
|
Deutschlandsberger SC
DSC
|
|
29 Mar 19:00 |
FC Gleisdorf 09
GLEI
|
|
-
|
|
AC Wolfsberger
WACA
|
|
29 Mar 19:00 |
LASK Amat.
LAS
|
|
-
|
|
Vöcklamarkt
VOCK
|
|
29 Mar 19:00 |
TUS Bad Gleichenberg
|
|
-
|
|
Voitsberg
VOI
|
|
29 Mar 19:00 |
SC Weiz
WEIZ
|
|
-
|
|
SV Allerheiligen
ALLE
|
|
29 Mar 19:00 |
SPG Wallern/ASV St. Marienkirchen
|
|
-
|
|
ASK Klagenfurt
|
|
|
|
  |
2. Landesliga Ost
|
|
|
|
|
29 Mar 19:30 |
ASV Vösendorf
|
|
-
|
|
Admira (Am)
ADMI
|
|
29 Mar 19:30 |
SV Langenlebarn
|
|
-
|
|
SV Stockerau
|
|
29 Mar 19:30 |
SV Horn
HORN
|
|
-
|
|
SC Wolkersdorf
|
|
29 Mar 19:30 |
FC Klosterneuburg
|
|
-
|
|
ASK Mannersdorf
MANN
|
|
29 Mar 20:00 |
FC Bisamberg
|
|
-
|
|
ASK Bad Vöslau
|
|
|
|
  |
CAF Champions - Quarter Finals A
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Simba SC (TAN)
|
|
-
|
|
Al Ahly Cairo
AHL
|
|
|
|
  |
Premier League
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
AGMK
OFK
|
|
-
|
|
Bunyodkor
BPFK
|
|
29 Mar 15:00 |
Qizilqum
|
|
-
|
|
Lok. Tashkent
LOKO
|
|
|
|
  |
Super League
|
|
|
|
|
29 Mar 12:35 |
Shenzhen Xinpengcheng
|
|
-
|
|
Cangzhou
ShiEvBri
|
|
|
|
  |
Júniores U19 - Championship Group
|
|
|
|
|
29 Mar 12:00 |
Farense-U19
|
|
-
|
|
Vitória Guimarães-U19
VIG
|
|
|
|
  |
Bremen-Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Bremer TS Neustadt
BTSN
|
|
-
|
|
ESC Geestemünde
GEEST
|
|
|
|
  |
Regional Liga Nordost
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Hertha BSC II
HBSCAm.
|
|
-
|
|
1. FC Lokomotive Leipzig
LLPZ
|
|
|
|
  |
Youth Premiere League
|
|
|
|
|
29 Mar 11:00 |
Veres Rivne (YT)
VER U21
|
|
-
|
|
Kryvbas 2020 (YT)
|
|
29 Mar 11:00 |
FC Minaj (YT)
|
|
-
|
|
PFC Olexandria (YT)
PFCO-U21
|
|
29 Mar 11:00 |
Zhytomyr (YT)
|
|
-
|
|
FC Chornomorets Odesa (YT)
CHO-U21
|
|
29 Mar 12:00 |
Obolon Kiev (YT)
|
|
-
|
|
FC Shakhtar Donetsk (YT)
SHD-U21
|
|
|
|
  |
|
|
|
|
|
29 Mar 19:45 |
Al-Najma
NAJMA
|
|
-
|
|
Al-Hala
HALA
|
|
29 Mar 19:45 |
Al-Muharraq
MUH
|
|
-
|
|
Al Riffa
RIF
|
|
29 Mar 19:45 |
Al-Hidd
HADD
|
|
-
|
|
Al Shabab Manama
ShaMa
|
|
|
|
  |
Pro-Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Al Wahda
WAHAD
|
|
-
|
|
Shabab Al-Ahli Dubai
|
|
29 Mar 19:00 |
Ittihad Kalba
|
|
-
|
|
Ajman
AJM
|
|
|
|
  |
Professional League
|
|
|
|
|
29 Mar 20:30 |
Al Salt
|
|
-
|
|
Sahab SC
SHBSC
|
|
|
|
  |
Kuwaiti League - Championship Group
|
|
|
|
|
29 Mar 19:30 |
Al-Fahaheel
|
|
-
|
|
Al Qadisiya
QAD
|
|
|
|
  |
Liga Satu
|
|
|
|
|
29 Mar 14:30 |
PSM Makassar
Maks
|
|
-
|
|
Pusamania Borneo
PusBor
|
|
29 Mar 14:30 |
PS Barito Putera
BarPut
|
|
-
|
|
PSIS Semarang
PSIS
|
|
29 Mar 14:30 |
Madura United F.C
|
|
-
|
|
PSS Sleman
PSSS
|
|
|
|
  |
Superliga Feminin - Relegation Group
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
CSM Alexandria
UAL
|
|
-
|
|
ACS Banat Girls
BAG
|
|
|
|
  |
Erovnuli Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Dila Gori
DILA
|
|
-
|
|
Saburtalo Tbilisi
SAB
|
|
29 Mar 17:00 |
FC Kolkheti-1913 Poti
KOLK
|
|
-
|
|
Telavi
|
|
29 Mar 18:00 |
Dinamo Batumi
DINB
|
|
-
|
|
Torpedo Kutaisi
TORK
|
|
|
|
  |
Superliga
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
Egnatia
|
|
-
|
|
FK Kukësi
KUKE
|
|
29 Mar 19:00 |
Vllaznia Shkodër
VLLAZ
|
|
-
|
|
Erzeni
|
|
29 Mar 19:00 |
KF Tirana
TIRA
|
|
-
|
|
Teuta Durrës
TEUDU
|
|
|
|
  |
Youth Premiere League - Grupp A
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
Krylya Sovetov (YT)
KRSV-U21
|
|
-
|
|
UOR No. 5 Yegoryevsk(YT)
|
|
29 Mar 15:00 |
Konoplev Academy(YT)
|
|
-
|
|
FC Strogino Moscow(YT)
|
|
29 Mar 15:00 |
FC Sochi (YT)
|
|
-
|
|
FC Rubin-2 Kazan(YT)
RUB-2
|
|
29 Mar 15:00 |
Spartak Moskva (YT)
SPRM-U21
|
|
-
|
|
Lokomotiv Moskva (YT)
LOKO-U21
|
|
29 Mar 17:00 |
Baltika (YT)
|
|
-
|
|
Krasnodar (YT)
KRN-U21
|
|
|
|
  |
Professional League
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Al-Ittihad FC
ItthJed
|
|
-
|
|
Al Feiha
|
|
29 Mar 20:00 |
Al-Taawon
TAA
|
|
-
|
|
Al-Hazem
|
|
29 Mar 20:00 |
Damac
|
|
-
|
|
Al-Khaleej Club Saihat
AL-KHAL
|
|
29 Mar 20:00 |
Al-Ettifaq
EttfqDmam
|
|
-
|
|
Al Ahli SC
AhlJddh
|
|
29 Mar 20:00 |
Al Akhdoud
|
|
-
|
|
Al-Raed
RAED
|
|
|
|
  |
Derde Divisie Zondag
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Kloetinge
KLOET
|
|
-
|
|
HSV Hoek
HSV H
|
|
|
|
  |
Stars League
|
|
|
|
|
29 Mar 19:30 |
Umm-Salal
UMMS
|
|
-
|
|
Muaither SC
|
|
29 Mar 19:30 |
Shamal
|
|
-
|
|
Al Ahli SC
AhlSC
|
|
|
|
  |
Premier League
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Kitara FC
KFC
|
|
-
|
|
BUL FC
BFC
|
|
29 Mar 14:00 |
Wakiso Giants
WFC
|
|
-
|
|
NEC FC
|
|
|
|
  |
U20 SM-slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Djurgårdens IF-U20
DIF-U20
|
|
-
|
|
Södertälje SK-U20
SöSK-U20
|
|
29 Mar 15:00 |
Skellefteå AIK-U20
SAIK-U20
|
|
-
|
|
Leksands IF-U20
LIF-U20
|
|
29 Mar 17:00 |
Luleå HF-U20
LHF-U20
|
|
-
|
|
Örebro HK-U20
ÖRE-U20
|
|
29 Mar 17:00 |
Växjö Lakers HC-U20
VÄX-U20
|
|
-
|
|
Frölunda HC-U20
FRÖ-U20
|
|
|
|
  |
1.Liga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 17:30 |
MsHK Zilina
ZIL
|
|
-
|
|
MHK Dubnica nad Váhom
|
|
|
|
  |
Extraliga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 16:55 |
HC Brest
HCB
|
|
-
|
|
Shakhter Soligorsk
SSol
|
|
|
|
  |
Ligue Magnus - Classification game
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Briancon
BRNCN
|
|
-
|
|
Anglet Hormadi Élite
|
|
29 Mar 20:05 |
Chamonix HC
CHMX/MRZN
|
|
-
|
|
Gap
Gap
|
|
|
|
  |
Optibet Hokeja Liga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 12:00 |
HK Zemgale/LLU
Zmgl/LLU
|
|
-
|
|
HK Mogo
Mogo
|
|
|
|
  |
Elite League
|
|
|
|
|
29 Mar 20:30 |
Glasgow Clan
BrhdC
|
|
-
|
|
Dundee Stars
DndSt
|
|
|
|
  |
Erste Liga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 17:30 |
Corona Brasov Wolves
CBrasov
|
|
-
|
|
Gyergyó Hockey Club
GyrgoHC
|
|
29 Mar 18:30 |
Ferencvaros
|
|
-
|
|
Csikszereda
|
|
|
|
  |
AHL
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Calgary Wranglers
|
|
-
|
|
San Jose Barracuda
|
|
29 Mar 20:00 |
Manitoba Moose
|
|
-
|
|
Toronto Marlies
|
|
|
|
  |
Suomi-Sarja - Playouts
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
PEPO
PEPO
|
|
-
|
|
VG-62
VG-62
|
|
|
|
  |
Pro B
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Châlons-Reims
CR
|
|
-
|
|
Fos-sur-Mer
PROV
|
|
29 Mar 20:00 |
Nantes
NNTS
|
|
-
|
|
Orléans
ORLN
|
|
29 Mar 20:00 |
Angers
ANG
|
|
-
|
|
Vichy-Clermont
VCH-CRMT
|
|
29 Mar 20:00 |
La Rochelle
LR
|
|
-
|
|
Lille
LILL
|
|
29 Mar 20:30 |
Antibes
ANTB
|
|
-
|
|
Gries-Souffel
ASA
|
|
29 Mar 20:30 |
Pau-Lacq-Orthez
PLORT
|
|
-
|
|
Aix-Maurienne
AIXM
|
|
29 Mar 20:30 |
Saint-Chamond
STCMD
|
|
-
|
|
Evreux
EVRX
|
|
|
|
  |
Seria A2 Clock Phase
|
|
|
|
|
29 Mar 20:45 |
Apu Old Wild West Udine
AOWWU
|
|
-
|
|
Blu Basket 1971 Treviglio
TREV
|
|
|
|
  |
Tauron Basket Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 17:30 |
Polski Cukier Torun
TOR
|
|
-
|
|
MKS Dabrowa Gornicza
GORN
|
|
29 Mar 19:00 |
GTK Gliwice
|
|
-
|
|
Legia Warszawa BC
|
|
|
|
  |
Adecco Oro
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Estela
|
|
-
|
|
Liberbank Baloncesto Oviedo
OVI
|
|
29 Mar 20:45 |
CB Lucentum Alicante
ALIC
|
|
-
|
|
Real Betis Baloncesto
Baloncesto S
|
|
29 Mar 21:00 |
Carplus Fuenlabrada
FUEN
|
|
-
|
|
Club Ourense Baloncesto
COB
|
|
|
|
  |
BBL
|
|
|
|
|
29 Mar 20:30 |
Plymouth City Patriots
PCP
|
|
-
|
|
Cheshire Phoenix
CHEP
|
|
29 Mar 20:45 |
B. Braun Sheffield Sharks
OHSS
|
|
-
|
|
Leicester Riders
LEIR
|
|
|
|
  |
Admiral Bundesliga - Winners stage
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Klosterneuburg dukes
ydK
|
|
-
|
|
Raiffeisen Flyers Wels
WBC RW
|
|
|
|
  |
ZBL - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 18:30 |
Sokol H. Králové
HRAD
|
|
-
|
|
BLK Slavia Praha
PRA
|
|
29 Mar 19:00 |
Levhartice Chomutov
|
|
-
|
|
KP Brno
KPB
|
|
|
|
  |
ZBL - Playouts
|
|
|
|
|
29 Mar 18:30 |
Brandys nad Labem
|
|
-
|
|
Slovanka
SLOV
|
|
|
|
  |
Super Ligi
|
|
|
|
|
29 Mar 16:00 |
Büyükçekmece
BÜY
|
|
-
|
|
Samsunspor
|
|
29 Mar 16:00 |
Çagdas Bodrum Spor
CBS
|
|
-
|
|
Galatasaray
GAL
|
|
29 Mar 18:30 |
Bursaspor
BUR
|
|
-
|
|
Tofaş
TOF
|
|
|
|
  |
KBSL Women - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 12:30 |
ÇBK Mersin YeniŞehir Belediyesi
MER
|
|
-
|
|
Besiktas
BES
|
|
|
|
  |
NCAA March Madness
|
|
|
|
|
29 Mar 00:09 |
Arizona
|
|
72
-
77
FT
|
|
Clemson
|
|
29 Mar 00:39 |
Connecticut
|
|
82
-
52
FT
|
|
San Diego State
|
|
29 Mar 02:39 |
North Carolina
|
|
87
-
89
FT
|
|
Alabama
|
|
29 Mar 03:09 |
Iowa State
|
|
69
-
72
FT
|
|
Illinois
|
|
|
|
  |
NBA G-Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 00:00 |
College Park Skyhawks
|
|
132
-
122
FT
|
|
Maine Celtics
|
|
29 Mar 00:00 |
Grand Rapids Gold
|
|
86
-
105
FT
|
|
Cleveland Charge
|
|
29 Mar 01:00 |
Oklahoma City Blue
|
|
132
-
113
FT
|
|
Texas Legends
|
|
29 Mar 03:00 |
Ontario Clippers
|
|
113
-
102
FT
|
|
G League Ignite
|
|
|
|
  |
NBL 1 Central - Herrar
|
|
|
|
|
29 Mar 08:15 |
West Adelaide Bearcats
WAB
|
|
-
|
|
South Adelaide Panthers
SAP
|
|
|
|
  |
NBL 1 Central - Damer
|
|
|
|
|
29 Mar 06:30 |
West Adelaide Bearcats W
WAB W
|
|
-
|
|
South Adelaide Panthers W
SAP W
|
|
|
|
  |
KBL
|
|
|
|
|
29 Mar 11:00 |
Jeonju KCC Egis
|
|
-
|
|
Ulsan Hyundai Mobis Phoebus
|
|
|
|
  |
Nacional A - 1st Phase
|
|
|
|
|
29 Mar 00:00 |
Obras Sanitarias
OBR
|
|
90
-
85
FT
|
|
Platense
CAP
|
|
29 Mar 02:00 |
La Unión Formosa
UNI
|
|
83
-
91
FT
|
|
Boca Juniors
BOC
|
|
|
|
  |
TBL
|
|
|
|
|
29 Mar 13:30 |
Bornova Belediyespor
|
|
-
|
|
Cayirova
|
|
29 Mar 15:00 |
Balikesir Buyuksehir
BBA
|
|
-
|
|
Final Spor
FIN
|
|
|
|
  |
NBB Liga Nacional
|
|
|
|
|
29 Mar 00:00 |
Vasco da Gama
VAS
|
|
73
-
70
FT
|
|
Paulistano
PAU
|
|
29 Mar 01:00 |
Flamengo
FLA
|
|
88
-
78
FT
|
|
São Paulo
SPB
|
|
29 Mar 23:30 |
União Corinthians
UCO
|
|
-
|
|
Franca
FRA
|
|
|
|
  |
B.League - B2
|
|
|
|
|
29 Mar 11:00 |
Ehime Orange Vikings
|
|
-
|
|
Fukuoka Rizing Zephyr
|
|
|
|
  |
Liga Telemach
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
KD Ilirija
|
|
-
|
|
Rogaska
ROG
|
|
|
|
  |
Liga Uruguaya - Relegation Group
|
|
|
|
|
29 Mar 01:00 |
Malvín
MAL
|
|
103
-
91
FT
|
|
Biguá
BIG
|
|
29 Mar 01:15 |
Goes
GOE
|
|
73
-
79
FT
|
|
Urupán
CSU
|
|
|
|
  |
A-1 Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 17:00 |
Dubrovnik
|
|
-
|
|
KK Split
|
|
29 Mar 19:00 |
KK Zabok
|
|
-
|
|
KK DepoLink Škrljevo
|
|
|
|
  |
CBA
|
|
|
|
|
29 Mar 12:35 |
Tianjin Pioneers
|
|
-
|
|
Guangzhou Loong Lions
|
|
29 Mar 12:35 |
Guangdong Southern Tigers
|
|
-
|
|
Zhejiang Guangsha Lions
|
|
29 Mar 12:35 |
Nanjing Tongxi Monkey King
|
|
-
|
|
Shanxi Loongs
|
|
29 Mar 12:35 |
Beijing Ducks
|
|
-
|
|
Jilin Northeast Tigers
|
|
|
|
  |
LNA - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 19:30 |
Vevey Riviera Basket
Vevey R
|
|
-
|
|
Union Neuchâtel Basket
NEU
|
|
|
|
  |
Naisten Korisliiga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
Vimpelin Veto(dam)
ViVe
|
|
-
|
|
Peli-Karhut(dam)
PelKar
|
|
|
|
  |
I divisioona A - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 17:30 |
Torpan Pojat
TOPO
|
|
-
|
|
Raiders Basket
|
|
|
|
  |
Proliga - Championship Group
|
|
|
|
|
29 Mar 17:00 |
Maia Basket
MAI
|
|
-
|
|
Basket Santo André
BSA
|
|
|
|
  |
LNB
|
|
|
|
|
29 Mar 23:00 |
CD Español Osorno
CDE
|
|
-
|
|
Atlético Puerto Varas
APV
|
|
|
|
  |
Lidl Starligue
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Saran Loiret Handball
SAR
|
|
-
|
|
Nimes
NIM
|
|
29 Mar 20:00 |
Aix
AIX
|
|
-
|
|
Nantes
NANT
|
|
29 Mar 20:00 |
Chambery
CHAM
|
|
-
|
|
Limoges Hand 87
LIM87
|
|
29 Mar 20:30 |
Dijon Bourgogne
DIJ
|
|
-
|
|
Dunkerque
DUNK
|
|
29 Mar 20:30 |
Toulouse
TLS
|
|
-
|
|
Creteil
CRTL
|
|
|
|
  |
Division 2/Proligue - Herrar
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Istres Provence
ISTR
|
|
-
|
|
Billere Handball
BLLR
|
|
29 Mar 20:30 |
Valence Handball
VAL
|
|
-
|
|
Cournon d'Auvergne
|
|
29 Mar 20:30 |
Pontault Combault
PNTCM
|
|
-
|
|
Tremblay
TRMB
|
|
29 Mar 20:30 |
FRONTIGNAN
|
|
-
|
|
Angers Noyant
ANGN
|
|
29 Mar 20:30 |
Grand Besancon
BES
|
|
-
|
|
JS Cherbourg Manche
CHER
|
|
29 Mar 20:30 |
Selestat Alsace
SLST
|
|
-
|
|
Massy Essonne
MASES
|
|
|
|
  |
PGNiG Superliga Women - Winners stage
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
Metraco Zaglebie Lubin
ZAG
|
|
-
|
|
Energa AZS Koszalin
ENE
|
|
|
|
  |
ZUBR Extraliga - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
SKP Frydek-Mistek
FMST
|
|
-
|
|
Talent M.A.T. Plzen
PLZ
|
|
29 Mar 16:00 |
Handball KP Brno
BRN
|
|
-
|
|
HCB OKD Karvina
KRV
|
|
29 Mar 18:00 |
HC Gumarny Zubri
GZBR
|
|
-
|
|
HK A.S.A. Mesto Lovosice
MLSV
|
|
29 Mar 19:30 |
HC Dukla Praha
DPRH
|
|
-
|
|
KH Koprivnice
KPRV
|
|
|
|
  |
ZUBR Extraliga - Playouts
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
HBC Ronal Jicin
RJC
|
|
-
|
|
Strakonice
|
|
29 Mar 19:30 |
TJ Sokol Nove Veseli
TJ SNV
|
|
-
|
|
TJ Cement Hranice
CHRN
|
|
|
|
  |
Handball Liga Austria
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
HSG Holding Graz
|
|
-
|
|
JAGS Voeslauer
|
|
|
|
  |
Budapest Bank Ferfi Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
PLER KC
PLERKC
|
|
-
|
|
CYEB Budakalasz
CYEB
|
|
|
|
  |
Liga Asobal
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Bidasoa Irun
Bida
|
|
-
|
|
Helvetia Anaitasuna
HELE
|
|
|
|
  |
1. NLB Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
Dobova
Dob
|
|
-
|
|
Gorenje Velenje
GorV
|
|
|
|
  |
Super Rukometna Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 19:00 |
RK Proleter Zrenjanin
OltNftgZr
|
|
-
|
|
RK Partizan
Partizan
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Tennis Napoli Cup - Napoli
|
|
|
|
|
29 Mar 10:00 |
Basilashvili
Basilashvili
|
|
-
|
|
Moutet
Moutet
|
|
29 Mar 10:00 |
Coria
Coria
|
|
-
|
|
Krajinovic
Krajinovic
|
|
29 Mar 11:00 |
Martineau
Martineau
|
|
-
|
|
Nardi
Nardi
|
|
29 Mar 11:00 |
Gigante
Gigante
|
|
-
|
|
Vincent Ruggeri
Vincent Ruggeri
|
|
29 Mar 12:15 |
Gea
Gea
|
|
-
|
|
Herbert
Herbert
|
|
29 Mar 13:00 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
29 Mar 13:30 |
Passaro
Passaro
|
|
-
|
|
Blanchet
Blanchet
|
|
29 Mar 15:30 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Circuito Banco BRB/Engie de Tenis Profissional - Sao Leopoldo
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Varillas
Varillas
|
|
-
|
|
Oliveira
Oliveira
|
|
29 Mar 14:01 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Couacaud
Couacaud
|
|
29 Mar 14:02 |
Pucinelli De Almeida
Pucinelli De Almeida
|
|
-
|
|
Meligeni Alves
Meligeni Alves
|
|
29 Mar 14:03 |
Vallejo
Vallejo
|
|
-
|
|
Luz
Luz
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - San Luis Open Challenger - San Luis Potosi
|
|
|
|
|
29 Mar 01:00 |
Mpetshi Perricard
Mpetshi Perricard
|
|
2
-
0
slut
|
|
Cid Subervi
Cid Subervi
|
|
29 Mar 02:30 |
Galarneau
Galarneau
|
|
2
-
1
slut
|
|
Duckworth
Duckworth
|
|
29 Mar 15:00 |
Tirante
Tirante
|
|
-
|
|
Mejia
Mejia
|
|
29 Mar 15:01 |
Tomic
Tomic
|
|
-
|
|
Kudla
Kudla
|
|
29 Mar 15:02 |
Soto
Soto
|
|
-
|
|
Barrios Vera
Barrios Vera
|
|
29 Mar 15:03 |
Unknown1
Unknown1
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
|
|
  |
WTA Double - Miami Open - Miami
|
|
|
|
|
29 Mar 15:00 |
S.Kenin/B.Mattek-Sands
S.Kenin/B.Mattek-Sands
|
|
-
|
|
S.Errani/J.Paolini
S.Errani/J.Paolini
|
|
29 Mar 15:01 |
A.Muhammad/A.Parks
A.Muhammad/A.Parks
|
|
-
|
|
G.Dabrowski/E.Routliffe
G.Dabrowski/E.Routliffe
|
|
|
|
  |
Relegation Group
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
Doxa Katokopias
DOX
|
|
-
|
|
Othellos Athienou
OTH
|
|
29 Mar 18:00 |
Apollon Limassol
APL
|
|
-
|
|
AE Zakakiou
AEZ
|
|
|
|
  |
Liga NB1
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
Puskás Akadémia
PUS
|
|
-
|
|
MOL Fehérvár
VID
|
|
|
|
  |
LOI Premier Division
|
|
|
|
|
29 Mar 20:45 |
Drogheda United
DRO
|
|
-
|
|
St. Patrick's Athletic
SPA
|
|
29 Mar 20:45 |
Shamrock Rovers
SHA
|
|
-
|
|
Bohemians
BOH
|
|
29 Mar 20:45 |
Waterford
WAT
|
|
-
|
|
Sligo Rovers
SLI
|
|
29 Mar 20:45 |
Derry City
DER
|
|
-
|
|
Galway United
GAL
|
|
29 Mar 20:45 |
Shelbourne
SHE
|
|
-
|
|
Dundalk
DUN
|
|
|
|
  |
LOI 1st Division
|
|
|
|
|
29 Mar 20:45 |
Bray Wanderers
BRA
|
|
-
|
|
Cobh Ramblers
COB
|
|
29 Mar 20:45 |
Cork City
COR
|
|
-
|
|
Athlone Town
ATH
|
|
29 Mar 20:45 |
Treaty United
TFC
|
|
-
|
|
Finn Harps
FIN
|
|
29 Mar 20:45 |
Longford Town
LON
|
|
-
|
|
UCD
UCD
|
|
29 Mar 20:45 |
Kerry FC
KFC
|
|
-
|
|
Wexford
WEX
|
|
|
|
  |
Irish Cup
|
|
|
|
|
29 Mar 20:45 |
Glentoran
GLT
|
|
-
|
|
Linfield
LIN
|
|
|
|
  |
1. Liga
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
AWF Katowice
|
|
-
|
|
GKS Tychy
GKS T
|
|
29 Mar 19:00 |
Starogard Gdanski
SG
|
|
-
|
|
Pelplin
PE
|
|
|
|
  |
Liga Nationala - Winners stage
|
|
|
|
|
29 Mar 17:00 |
CSM CSU Oradea
ORD
|
|
-
|
|
CS Dinamo Bucuresti
DINB
|
|
29 Mar 17:00 |
CS Universitatea Cluj Napoca
UNIV CJ
|
|
-
|
|
CSM ABC Athletic Constanta
ACB
|
|
29 Mar 18:30 |
FC Arges Pitesti
PIT
|
|
-
|
|
CSO Voluntari
SCOV
|
|
|
|
  |
Liga Nationala - Losers stage
|
|
|
|
|
29 Mar 17:00 |
CS Municipal 2007 Focsani
|
|
-
|
|
ABC Laguna Bucuresti
ABC Laguna B
|
|
29 Mar 17:00 |
CS Municipal Galati
PhG
|
|
-
|
|
CSM Baschet Petrolul Ploiesti
|
|
29 Mar 17:00 |
BC SCM Timișoara
TIM
|
|
-
|
|
Valcea
|
|
29 Mar 17:00 |
SCMU Craiova
CRV
|
|
-
|
|
CS Municipal Targu Jiu
CS
|
|
|
|
  |
BNXT League - Winners stage
|
|
|
|
|
29 Mar 20:00 |
New Heroes Den Bosch
|
|
-
|
|
Hubo Limburg United
HUBO
|
|
|
|
  |
Kvalserien till U20 Nationell
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
IF Björklöven-U20
|
|
-
|
|
IK Oskarshamn-U20
|
|
|
|
  |
Lettland-Estonian League - Slutspel
|
|
|
|
|
29 Mar 13:00 |
VEF Riga
VEFR
|
|
-
|
|
Rigas Zelli
|
|
29 Mar 16:00 |
BK Ventspils
VEN
|
|
-
|
|
Tartu Ülikool Maks & Moorits
ROCK
|
|
29 Mar 18:00 |
BC Kalev/Cramo
KAL
|
|
-
|
|
Parnu
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Eurofirms Girona - Costa Brava - Girona
|
|
|
|
|
29 Mar 11:00 |
Barranco Cosano
Barranco Cosano
|
|
-
|
|
Albot
Albot
|
|
29 Mar 13:00 |
De Jong
De Jong
|
|
-
|
|
Martinez
Martinez
|
|
29 Mar 15:30 |
Hassan
Hassan
|
|
-
|
|
Garin
Garin
|
|
|
|
  |
WTA Tour - San Luis Potosi Open - San Luis Potosi
|
|
|
|
|
29 Mar 01:00 |
Lamens
Lamens
|
|
2
-
1
slut
|
|
Fruhvirtova
Fruhvirtova
|
|
29 Mar 15:00 |
Jones
Jones
|
|
-
|
|
Montgomery
Montgomery
|
|
29 Mar 15:01 |
Riera
Riera
|
|
-
|
|
Unknown2
Unknown2
|
|
29 Mar 15:02 |
Stefanini
Stefanini
|
|
-
|
|
Podoroska
Podoroska
|
|
29 Mar 15:03 |
Pigossi
Pigossi
|
|
-
|
|
Cocciaretto
Cocciaretto
|
|
|
|
  |
Persha Liga - Promotion Group
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Livyi Bereg
|
|
-
|
|
FC Ahrobiznes Volochysk
|
|
29 Mar 14:00 |
Yarud Mariupol
|
|
-
|
|
FC Prykarpattya
Prykarp
|
|
29 Mar 14:00 |
FC Karpaty Lviv
KRPT
|
|
-
|
|
Viktoria Mykolaivka
|
|
|
|
  |
Persha Liga - Relegation Group
|
|
|
|
|
29 Mar 14:00 |
Podillya Khmelnytskyi
|
|
-
|
|
MFC Kremin
Krem
|
|
|
|
  |
NBL - Losers stage
|
|
|
|
|
29 Mar 18:00 |
Minyor
|
|
-
|
|
Levski Lukoil
LEV
|
|
|
|
  |
Youth Premiere League - Grupp B
|
|
|
|
|
29 Mar 09:00 |
Ural (YT)
URL-U21
|
|
-
|
|
CSKA Moskva (YT)
CSKA-U21
|
|
29 Mar 11:00 |
Dynamo Moskva (YT)
DNM-U21
|
|
-
|
|
Fakel Voronezh (YT)
|
|
29 Mar 11:00 |
Nizhny Novgorod (YT)
|
|
-
|
|
Rostov (YT)
ROS-U21
|
|
29 Mar 13:00 |
Chertanovo Moscow(YT)
|
|
-
|
|
FC Orenburg (YT)
ORNBG-U21
|
|
29 Mar 15:00 |
Zenit St.Petersburg (YT)
ZEN-U21
|
|
-
|
|
FC Akhmat Grozny (YT)
TEREK-U21
|
|
|
|
  |
WTA Tour - Megasaray Hotels Open - Antalya
|
|
|
|
|
29 Mar 08:00 |
Waltert
Waltert
|
|
-
|
|
Danilovic
Danilovic
|
|
29 Mar 08:01 |
Kudermetova
Kudermetova
|
|
-
|
|
Bouzas Maneiro
Bouzas Maneiro
|
|
29 Mar 08:02 |
Hercog
Hercog
|
|
-
|
|
Begu
Begu
|
|
29 Mar 08:03 |
Sonmez
Sonmez
|
|
-
|
|
Uchijima
Uchijima
|
|