|
|
  |
Div 3 - M Norrland
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Bergs IK
|
|
-
|
|
Ope IF
OIF
|
|
6 Jun 14:00 |
Björna IF
BIF
|
|
-
|
|
Selånger FK
SEL
|
|
|
|
  |
Div 3 - S Svealand
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Rågsveds IF
RÅG
|
|
-
|
|
IFK Visby
VIS
|
|
6 Jun 15:00 |
IK Viljan Strängnäs
IKV
|
|
-
|
|
Boo FF
|
|
|
|
  |
Div 3 - NÖ Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
IK Vista
|
|
-
|
|
Myresjö-Vetlanda FK
|
|
6 Jun 14:00 |
Waggeryds IK
WAGG
|
|
-
|
|
Jönköpings BK
|
|
|
|
  |
Div 3 - SÖ Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Sölvesborgs GIF
|
|
-
|
|
Asarums IF FK
ASA
|
|
6 Jun 13:00 |
Hovshaga AIF
HOV AIF
|
|
-
|
|
Saxemara IF
SAX
|
|
6 Jun 14:00 |
Sillhövda AIK
SAIK
|
|
-
|
|
Högsby IK
HÖG
|
|
6 Jun 14:00 |
Kalmar City BK
|
|
-
|
|
Växjö Norra IF
VNIF
|
|
|
|
  |
Div 3 - M Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Vårgårda IK
VÅR
|
|
-
|
|
KF Velebit
KFV
|
|
|
|
  |
Div 3 - S Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 15:00 |
Linero IF
|
|
-
|
|
IFK Malmö FK
MAL
|
|
|
|
  |
Div 3 - NV Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 14:00 |
IFK Tidaholm
IFKT
|
|
-
|
|
IFK Mariestad
IFKM
|
|
|
|
  |
Div 3 - SV Götaland
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Stafsinge IF
STA
|
|
-
|
|
Gislaveds IS
GIS
|
|
|
|
  |
Danmarksserien - Uppflyttning - Pulje 2
|
|
|
|
|
6 Jun 19:00 |
Kjellerup IF
KJE
|
|
-
|
|
Aarhus Fremad II
AhsFrmdII
|
|
|
|
  |
Kolmonen Eteläinen Group B
|
|
|
|
|
6 Jun 19:20 |
PPJ/Lauttasaari
|
|
-
|
|
Töölön Taisto
Taisto
|
|
|
|
  |
Kolmonen Eteläinen Group C
|
|
|
|
|
6 Jun 17:30 |
TuPS
TuPS
|
|
-
|
|
Ponnistajat
Ponn
|
|
6 Jun 19:15 |
Gnistan/Ogeli
|
|
-
|
|
RiPS
RiPS
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Itäinen(B) Kaakkois-Suomi
|
|
|
|
|
6 Jun 17:30 |
Kultsu FC
KULT
|
|
-
|
|
MP/2
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Läntinen(B)Tampere & Satakunta
|
|
|
|
|
6 Jun 17:30 |
PP-70
PP-70
|
|
-
|
|
AC Estudiantes
ACE
|
|
|
|
  |
Kolmonen - Läntinen(C) Keski-Pohjanmaa&Vaasa
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
SIF
SIF
|
|
-
|
|
Närpes Kraft Akademi
|
|
6 Jun 18:00 |
Sääripotku FC
|
|
-
|
|
Korsnäs FF
|
|
|
|
  |
1.deild
|
|
|
|
|
6 Jun 20:00 |
Fjolnir
FJOL
|
|
-
|
|
Njardvik
|
|
6 Jun 21:15 |
Grotta
|
|
-
|
|
Throttur
|
|
|
|
  |
2.delid
|
|
|
|
|
6 Jun 21:15 |
Aegir
|
|
-
|
|
Throttur Vogar
|
|
6 Jun 21:15 |
Volsungur
|
|
-
|
|
Hottur / Huginn
|
|
6 Jun 21:15 |
Selfoss
SELF
|
|
-
|
|
Reynir S.
|
|
|
|
  |
Lengjudeild kvenna - Damer
|
|
|
|
|
6 Jun 20:30 |
HK Kopavogur W
|
|
-
|
|
Selfoss W
|
|
6 Jun 21:15 |
Afturelding W
|
|
-
|
|
Fram W
|
|
|
|
  |
3.delid
|
|
|
|
|
6 Jun 21:15 |
KFK
|
|
-
|
|
Víðir
|
|
6 Jun 21:15 |
ÍH
|
|
-
|
|
Árbær
|
|
6 Jun 21:15 |
KV Reykjavik
|
|
-
|
|
Kari
|
|
|
|
  |
3. Division - 2
|
|
|
|
|
6 Jun 19:00 |
Sola
SOL
|
|
-
|
|
Madla
MAD
|
|
|
|
  |
4. Div. - 10 Vestfold
|
|
|
|
|
6 Jun 19:00 |
Teie
|
|
-
|
|
Sandefjord BK
SANBK
|
|
6 Jun 19:30 |
Store Bergan
STBE
|
|
-
|
|
Åsgårdstrand
ASG
|
|
6 Jun 20:00 |
Nøtterøy
|
|
-
|
|
Sandar
SND
|
|
|
|
  |
4. Div. - 12 Agder
|
|
|
|
|
6 Jun 19:30 |
Froland
|
|
-
|
|
Lyngdal
LGDL
|
|
|
|
  |
4. Div. - 13 Rogaland 1
|
|
|
|
|
6 Jun 20:00 |
Ganddal
GAND
|
|
-
|
|
Ålgård
ALGR
|
|
|
|
  |
4. Div. - 14 Rogaland 2
|
|
|
|
|
6 Jun 18:30 |
Stavanger 2
|
|
-
|
|
Varhaug
|
|
|
|
  |
4. Div. - 23 Nordland
|
|
|
|
|
6 Jun 19:30 |
Sandnessjøen
SSJ
|
|
-
|
|
Bossmo/Ytt.
|
|
|
|
  |
Mineiro 2nd. Division
|
|
|
|
|
6 Jun 00:00 |
Boa EC
BEC
|
|
0
-
1
FT
|
|
North Esporte Clube
NEC
|
|
6 Jun 00:30 |
Democrata SL
DSL
|
|
-
|
|
Aymorés
SCA
|
|
6 Jun 01:00 |
URT
URT
|
|
1
-
1
FT
|
|
Varginha EC
VEC
|
|
6 Jun 01:00 |
Nacional AC MG
NAC
|
|
0
-
1
FT
|
|
Betim
BTM
|
|
|
|
  |
Gaúcho 2nd. Division - Grupp A
|
|
|
|
|
6 Jun 00:00 |
Veranópolis
VER
|
|
3
-
1
FT
|
|
Passo Fundo
PAS
|
|
6 Jun 00:30 |
Esportivo BG
ESP
|
|
3
-
1
FT
|
|
Brasil Farroupilha
BFA
|
|
6 Jun 00:30 |
União Frederiquense
FRE
|
|
1
-
1
FT
|
|
Cruzeiro RS
CRU
|
|
|
|
  |
Gaúcho 2nd. Division - Grupp B
|
|
|
|
|
6 Jun 00:30 |
Inter Santa Maria
ISM
|
|
2
-
1
FT
|
|
São Gabriel
SGA
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 1
|
|
|
|
|
6 Jun 15:30 |
India
IND
|
|
-
|
|
Kuwait
KUW
|
|
6 Jun 18:00 |
Afghanistan
AFG
|
|
-
|
|
Qatar
QAT
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 2
|
|
|
|
|
6 Jun 14:10 |
Myanmar
MYA
|
|
-
|
|
Japan
JPN
|
|
6 Jun 15:00 |
North Korea
PRK
|
|
-
|
|
Syria
SYR
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 3
|
|
|
|
|
6 Jun 14:00 |
Singapore
SIN
|
|
-
|
|
South Korea
KOR
|
|
6 Jun 14:00 |
China
CHN
|
|
-
|
|
Thailand
THA
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 4
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Chinese Taipei
TWN
|
|
-
|
|
Oman
OMA
|
|
6 Jun 17:00 |
Kyrgyzstan
KGZ
|
|
-
|
|
Malaysia
MAS
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 5
|
|
|
|
|
6 Jun 14:00 |
Hong Kong
HKG
|
|
-
|
|
Iran
IRN
|
|
6 Jun 16:30 |
Uzbekistan
UZB
|
|
-
|
|
Turkmenistan
TKM
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 6
|
|
|
|
|
6 Jun 11:00 |
Indonesia
IDN
|
|
-
|
|
Iraq
IRQ
|
|
6 Jun 14:00 |
Vietnam
VIE
|
|
-
|
|
Philippines
PHI
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 7
|
|
|
|
|
6 Jun 17:30 |
Pakistan
PAK
|
|
-
|
|
Saudi Arabia
KSA
|
|
6 Jun 19:30 |
Jordan
JOR
|
|
-
|
|
Tajikistan
TJK
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 8
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Nepal
NEP
|
|
-
|
|
United Arab Emirates
UAE
|
|
6 Jun 19:30 |
Bahrain
BHR
|
|
-
|
|
Yemen
YEM
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp A
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Guinea Bissau
GNB
|
|
-
|
|
Ethiopia
ETH
|
|
6 Jun 21:00 |
Egypt
EGY
|
|
-
|
|
Burkina Faso
BFA
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp B
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Mauritania
MTN
|
|
-
|
|
Sudan
SDN
|
|
6 Jun 21:00 |
Senegal
SEN
|
|
-
|
|
Congo DR
COD
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp C
|
|
|
|
|
6 Jun 21:00 |
Benin
BEN
|
|
-
|
|
Rwanda
RWA
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp D
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Libya
LBY
|
|
-
|
|
Mauritius
MRI
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp E
|
|
|
|
|
6 Jun 18:00 |
Congo
CGO
|
|
-
|
|
Niger
NIG
|
|
|
|
  |
NISA - Serie
|
|
|
|
|
6 Jun 00:00 |
Savannah Clovers FC
SCF
|
|
0
-
2
FT
|
|
Georgia Lions
|
|
6 Jun 04:00 |
Los Angeles Force
LAF
|
|
-
|
|
Arizona Monsoon
|
|
|
|
  |
LNB Pro A - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 18:30 |
Monaco
MNC
|
|
-
|
|
Paris Basketball
|
|
|
|
  |
Pro B - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 20:45 |
Boulazac
BLZC
|
|
-
|
|
La Rochelle
LR
|
|
|
|
  |
Esake - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 20:15 |
Peristeri
PVC
|
|
-
|
|
Aris Thesalonikis
ARI
|
|
|
|
  |
Serie A - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 20:30 |
Virtus Segafredo Bologna
BOL
|
|
-
|
|
EA7 Emporio Armani Milano
EA7
|
|
|
|
  |
Seria A2 - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 21:00 |
Acqua S.Bernardo Cantù
CANT
|
|
-
|
|
Pallacanestro Trieste
TRIE
|
|
|
|
  |
LKL - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 17:30 |
Lietuvos Rytas
LIET
|
|
-
|
|
BC Wolves
|
|
|
|
  |
Super Ligi - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 19:30 |
Anadolu Efes
ANA
|
|
-
|
|
Fenerbahçe
FEN
|
|
|
|
  |
Bundesliga - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 18:30 |
Alba Berlin
ALBA
|
|
-
|
|
Chemnitz
|
|
|
|
  |
NBL 1 South - Herrar
|
|
|
|
|
6 Jun 12:00 |
Sandringham Sabres
Sandrin
|
|
-
|
|
Ringwood Hawks
Ring
|
|
6 Jun 12:00 |
Melbourne Tigers
Melbour
|
|
-
|
|
Casey Cavaliers
|
|
|
|
  |
NBL 1 South - Damer
|
|
|
|
|
6 Jun 10:00 |
Melbourne Tigers W
Melbo
|
|
-
|
|
Casey Cavaliers W
|
|
6 Jun 10:00 |
Sandringham W
Sandrin
|
|
-
|
|
Ringwood Hawks W
Ring W
|
|
|
|
  |
NBL 1 East - Herrar
|
|
|
|
|
6 Jun 12:00 |
BA CoE
BA CoE
|
|
-
|
|
Canberra Gunners
Canber
|
|
|
|
  |
NBL 1 East - Damer
|
|
|
|
|
6 Jun 10:00 |
BA CoE W
BA CoE
|
|
-
|
|
Canberra Nationals W
Canber
|
|
|
|
  |
Nacional A - Championship Playoffs
|
|
|
|
|
6 Jun 01:30 |
Platense
CAP
|
|
90
-
77
FT
|
|
Obras Sanitarias
OBR
|
|
|
|
  |
Super League - Slutspel
|
|
|
|
|
6 Jun 20:00 |
Hapoel Tel Aviv
|
|
-
|
|
Ironi Kiryat Ata
|
|
|
|
  |
NBL
|
|
|
|
|
6 Jun 09:30 |
Southland Sharks
|
|
-
|
|
Hawke’s Bay Hawks
|
|
|
|
  |
SuperLiga Profesional - Grupp A
|
|
|
|
|
6 Jun 02:00 |
Broncos BBC
BBC
|
|
80
-
88
FT
|
|
Frontinos
|
|
|
|
  |
SuperLiga Profesional - Grupp B
|
|
|
|
|
6 Jun 01:00 |
Cocodrilos de Caracas
COC
|
|
82
-
65
FT
|
|
Héroes de Falcon
HDF
|
|
|
|
  |
ATP - Challenger Tour - Zagreb Open - Zagreb
|
|
|
|
|
6 Jun 10:00 |
Roca Batalla
Roca Batalla
|
|
-
|
|
Misolic
Misolic
|
|
6 Jun 11:15 |
Rocha
Rocha
|
|
-
|
|
Mikrut
Mikrut
|
|
6 Jun 11:15 |
Erhard
Erhard
|
|
-
|
|
Hardt
Hardt
|
|
6 Jun 12:30 |
Dalla Valle
Dalla Valle
|
|
-
|
|
Maestrelli
Maestrelli
|
|
6 Jun 12:30 |
Couacaud
Couacaud
|
|
-
|
|
Pacheco Mendez
Pacheco Mendez
|
|
6 Jun 14:00 |
Popko
Popko
|
|
-
|
|
Prizmic
Prizmic
|
|
6 Jun 15:15 |
Serdarusic
Serdarusic
|
|
-
|
|
Dodig
Dodig
|
|
6 Jun 17:30 |
Dzumhur
Dzumhur
|
|
-
|
|
Fatic
Fatic
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Neckar Cup - Heilbronn
|
|
|
|
|
6 Jun 12:00 |
Sanchez Izquierdo
Sanchez Izquierdo
|
|
-
|
|
Gakhov
Gakhov
|
|
6 Jun 12:00 |
Blancaneaux
Blancaneaux
|
|
-
|
|
Van Assche
Van Assche
|
|
6 Jun 13:15 |
Nagal
Nagal
|
|
-
|
|
Barranco Cosano
Barranco Cosano
|
|
6 Jun 15:30 |
Altmaier
Altmaier
|
|
-
|
|
Kasnikowski
Kasnikowski
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Surbiton Trophy - Surbiton
|
|
|
|
|
6 Jun 12:00 |
Harris
Harris
|
|
-
|
|
Vukic
Vukic
|
|
6 Jun 12:00 |
Duckworth
Duckworth
|
|
-
|
|
Zhukayev
Zhukayev
|
|
6 Jun 14:30 |
Nakashima
Nakashima
|
|
-
|
|
Fonseca
Fonseca
|
|
6 Jun 14:30 |
Svajda
Svajda
|
|
-
|
|
Evans
Evans
|
|
|
|
  |
WTA Tour - Makarska Open - Makarska
|
|
|
|
|
6 Jun 10:00 |
Bulgaru
Bulgaru
|
|
-
|
|
Jeanjean
Jeanjean
|
|
6 Jun 10:01 |
Sun
Sun
|
|
-
|
|
Volynets
Volynets
|
|
6 Jun 10:02 |
Wang
Wang
|
|
-
|
|
Ciric Bagaric
Ciric Bagaric
|
|
6 Jun 10:03 |
Makarova
Makarova
|
|
-
|
|
Fruhvirtova
Fruhvirtova
|
|
6 Jun 10:04 |
Martic
Martic
|
|
-
|
|
Boskovic
Boskovic
|
|
6 Jun 10:05 |
Joint
Joint
|
|
-
|
|
Schmiedlova
Schmiedlova
|
|
6 Jun 10:06 |
Hibino
Hibino
|
|
-
|
|
Noha Akugue
Noha Akugue
|
|
6 Jun 10:07 |
Timofeeva
Timofeeva
|
|
-
|
|
Sherif
Sherif
|
|
|
|
  |
WTA Tour - Open delle Puglie - Bari
|
|
|
|
|
6 Jun 10:02 |
Cristian
Cristian
|
|
-
|
|
Lys
Lys
|
|
6 Jun 10:04 |
Trevisan
Trevisan
|
|
-
|
|
Li
Li
|
|
6 Jun 10:06 |
Zarazua
Zarazua
|
|
-
|
|
Zavatska
Zavatska
|
|
6 Jun 10:07 |
Udvardy
Udvardy
|
|
-
|
|
Soboleva
Soboleva
|
|
|
|
  |
ATP Double - Franska Öppna
|
|
|
|
|
6 Jun 11:00 |
S.Bolelli/A.Vavassori
S.Bolelli/A.Vavassori
|
|
-
|
|
R.Bopanna/M.Ebden
R.Bopanna/M.Ebden
|
|
6 Jun 12:30 |
P.Tsitsipas/S.Tsitsipas
P.Tsitsipas/S.Tsitsipas
|
|
-
|
|
M.Arevalo/M.Pavic
M.Arevalo/M.Pavic
|
|
|
|
  |
Grand Slam - Mixed Double - Franska Öppna
|
|
|
|
|
6 Jun 11:00 |
D.Krawczyk/N.Skupski
D.Krawczyk/N.Skupski
|
|
-
|
|
L.Siegemund/E.Roger-Vasselin
L.Siegemund/E.Roger-Vasselin
|
|
|
|
  |
USL
|
|
|
|
|
6 Jun 03:00 |
San Antonio FC
SAN
|
|
0
-
1
FT
|
|
El Paso Locomotive
LFC
|
|
|
|
  |
Série D - Grupp 8
|
|
|
|
|
6 Jun 01:00 |
Brasil de Pelotas
PEL
|
|
1
-
0
FT
|
|
Barra FC
BSC
|
|
|
|
  |
Div 1 Norra, dam
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
IFK Östersund W
|
|
-
|
|
Bergnäsets AIK W
|
|
6 Jun 14:00 |
Själevads IK W
SJÄ
|
|
-
|
|
Sollentuna FK W
|
|
|
|
  |
LBP - Apertura
|
|
|
|
|
6 Jun 02:30 |
Titanes de Barranquilla
TDB
|
|
81
-
66
FT
|
|
Piratas de Bogotá
PIB
|
|
6 Jun 02:40 |
Motilones del Norte
MDN
|
|
81
-
78
FT
|
|
Toros del Valle
|
|
|
|
  |
Div 4 - Serie
|
|
|
|
|
6 Jun 21:15 |
RB
|
|
-
|
|
Árborg
|
|
6 Jun 21:15 |
KÁ
|
|
-
|
|
Hamar
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - Tyler Tennis Championships - Tyler
|
|
|
|
|
6 Jun 01:00 |
Quinn
Quinn
|
|
2
-
0
slut
|
|
Moriya
Moriya
|
|
6 Jun 15:00 |
Galarneau
Galarneau
|
|
-
|
|
Wu
Wu
|
|
6 Jun 15:01 |
Holt
Holt
|
|
-
|
|
Krueger
Krueger
|
|
6 Jun 15:02 |
Hong
Hong
|
|
-
|
|
Escobedo
Escobedo
|
|
6 Jun 15:03 |
Shimizu
Shimizu
|
|
-
|
|
Draxl
Draxl
|
|
|
|
  |
ATP Challenger Tour - AAT Challenger Santander Edicion Santa Fe - Santa Fe
|
|
|
|
|
6 Jun 14:02 |
Barreto Sanchez
Barreto Sanchez
|
|
-
|
|
Farjat
Farjat
|
|
6 Jun 14:03 |
Villanueva
Villanueva
|
|
-
|
|
Monferrer
Monferrer
|
|
6 Jun 14:04 |
Bueno
Bueno
|
|
-
|
|
Hilderbrand
Hilderbrand
|
|
6 Jun 14:05 |
Mena
Mena
|
|
-
|
|
Justo
Justo
|
|
|
|
  |
FNL 2 - Division B - Grupp 1
|
|
|
|
|
6 Jun 15:00 |
Astrakhan
ASTRA
|
|
-
|
|
Kuban-Holding Pavlovskaya
|
|
6 Jun 15:00 |
Alania 2
|
|
-
|
|
Legion Makhachkala
|
|
6 Jun 16:00 |
Kamensk-Shakhtinsky
|
|
-
|
|
Biolog-Novokubansk
BINO
|
|
6 Jun 16:00 |
Angust Nazran
|
|
-
|
|
Nart Cherkessk
|
|
6 Jun 16:30 |
FC Forte Taganrog
|
|
-
|
|
PFC Sevastopol
SEV
|
|
6 Jun 16:30 |
Rubin Yalta
|
|
-
|
|
Spartak Nalchik
SPAN
|
|
6 Jun 17:00 |
Rostov 2
|
|
-
|
|
Dynamo Stavropol
DINST
|
|
6 Jun 18:00 |
Dynamo Makhachkala 2
|
|
-
|
|
FK Pobeda
|
|
|
|
  |
FNL 2 - Division B - Grupp 3
|
|
|
|
|
6 Jun 17:00 |
Kompozit
|
|
-
|
|
Spartak Tambov
SKT
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Asien - Grupp 9
|
|
|
|
|
6 Jun 12:45 |
Bangladesh
BGD
|
|
-
|
|
Australia
AUS
|
|
6 Jun 18:00 |
Palestine
PLE
|
|
-
|
|
Lebanon
LIB
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp G
|
|
|
|
|
6 Jun 21:00 |
Algeria
ALG
|
|
-
|
|
Guinea
GUI
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp H
|
|
|
|
|
6 Jun 15:00 |
Malawi
MWI
|
|
-
|
|
São Tomé e Príncipe
STP
|
|
|
|
  |
Fotbolls-VM - Kval - Afrika - Grupp I
|
|
|
|
|
6 Jun 21:00 |
Mali
MLI
|
|
-
|
|
Ghana
GHA
|
|
|
|
  |
Div 3 - M Svealand
|
|
|
|
|
6 Jun 13:00 |
Adolfsbergs IK
AdIK
|
|
-
|
|
Eneby BK
EBK
|
|
|
|
  |
BSN
|
|
|
|
|
6 Jun 02:00 |
Carolina Gigantes
CAR
|
|
97
-
92
FT
|
|
Criollos de Caguas
|
|
6 Jun 02:00 |
Arecibo Capitanes
ARE
|
|
91
-
82
FT
|
|
Quebradillas Piratas
QUE
|
|
6 Jun 02:00 |
Manatí Osos
MAN
|
|
111
-
97
FT
|
|
Santurce Cangrejeros
SAN
|
|