Tyskland - Oberliga Niedersachsen - 2023/2024
- Omgångar
-
26 13 20 7 14 33 1 8 27 2 34 21 28 15 22 9 16 3 10 29 4 23 30 17 24 11 18 5 12 31 6 25 32 19
-
26
-
Datum Tid Lag Resultat Lag 15 Mar 19:30 BSV SW Rehden Rehden 2 - 0 Rotenburger SV ROT 16 Mar 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 0 - 2 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 16 Mar 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 2 - 2 TUS Bersenbrück TUSB 16 Mar 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 - 0 STK Eilvese STK Eilvese 16 Mar 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 2 - 2 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 16 Mar 18:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 0 - 4 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 17 Mar 15:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 2 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 17 Mar 15:00 Eintracht Celle MTV 2 - 2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 17 Mar 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 1 VfL Oldenburg OLD -
13
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 28 Oct 14:00 BSV SW Rehden Rehden 4 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 28 Oct 14:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 - 3 SV Meppen II SV Meppen II 28 Oct 14:00 STK Eilvese STK Eilvese 0 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 28 Oct 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 0 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 28 Oct 15:30 SV Arminia Hannover HANN 1 - 1 Eintracht Celle MTV 28 Oct 17:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 3 - 1 TUS Bersenbrück TUSB 28 Oct 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 2 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 29 Oct 14:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 1 - 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 29 Oct 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 0 Rotenburger SV ROT -
20
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 Feb 14:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 5 - 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 3 Feb 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 0 - 2 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 3 Feb 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 6 - 2 VfL Oldenburg OLD 4 Feb 14:00 TUS Bersenbrück TUSB 3 - 0 Rotenburger SV ROT 4 Feb 16:30 Eintracht Celle MTV 2 - 5 Heeslinger SC Heeslinger SC 17 Apr 18:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 0 - 1 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 17 Apr 18:15 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 5 - 3 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 17 Apr 18:30 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 - 4 STK Eilvese STK Eilvese 23 Apr 18:45 SV Arminia Hannover HANN 1 - 1 BSV SW Rehden Rehden -
7
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 16 Sep 14:00 BSV SW Rehden Rehden 2 - 1 VfL Oldenburg OLD 16 Sep 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 3 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 16 Sep 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 0 - 3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 16 Sep 17:30 SV Arminia Hannover HANN 1 - 5 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 17 Sep 15:00 Rotenburger SV ROT 1 - 2 FSV Schöningen FSV Schöningen 17 Sep 15:00 Eintracht Celle MTV 0 - 4 TUS Bersenbrück TUSB 17 Sep 15:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 5 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 17 Sep 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 0 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 17 Sep 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 3 - 2 SV Meppen II SV Meppen II -
14
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 4 Nov 14:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 2 - 0 BSV SW Rehden Rehden 4 Nov 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 3 - 2 SV Arminia Hannover HANN 4 Nov 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2 - 0 Heeslinger SC Heeslinger SC 4 Nov 14:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 0 - 0 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 5 Nov 14:00 TUS Bersenbrück TUSB 4 - 0 STK Eilvese STK Eilvese 5 Nov 14:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 1 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 5 Nov 14:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 2 - 0 VfL Oldenburg OLD 5 Nov 14:00 Rotenburger SV ROT 2 - 0 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 13 Dec 19:30 Eintracht Celle MTV 3 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen -
33
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 11 May 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 1 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen 11 May 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 0 - 5 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 11 May 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 3 - 0 SV Arminia Hannover HANN 11 May 16:00 Eintracht Celle MTV 3 - 2 BSV SW Rehden Rehden 12 May 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 2 - 1 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 12 May 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 2 - 2 Heeslinger SC Heeslinger SC 12 May 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 1 Rotenburger SV ROT 12 May 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 2 - 0 VfL Oldenburg OLD 12 May 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3 - 0 STK Eilvese STK Eilvese -
1
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 4 Aug 18:45 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 0 - 4 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 5 Aug 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 3 BSV SW Rehden Rehden 5 Aug 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 2 - 2 Heeslinger SC Heeslinger SC 5 Aug 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 2 - 0 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 5 Aug 16:00 Eintracht Celle MTV 2 - 0 STK Eilvese STK Eilvese 5 Aug 18:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 3 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 6 Aug 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 6 Aug 15:00 VfL Oldenburg OLD 1 - 1 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 6 Aug 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2 - 1 Rotenburger SV ROT -
8
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 22 Sep 18:30 TUS Bersenbrück TUSB 3 - 1 SV Meppen II SV Meppen II 22 Sep 19:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 2 - 2 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 23 Sep 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 1 - 2 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 23 Sep 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC 24 Sep 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 4 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen 24 Sep 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 1 - 1 SV Arminia Hannover HANN 24 Sep 15:00 Rotenburger SV ROT 0 - 3 BSV SW Rehden Rehden 24 Sep 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 2 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 24 Sep 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1 - 1 Eintracht Celle MTV -
27
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 23 Mar 14:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 0 BSV SW Rehden Rehden 23 Mar 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 - 6 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 23 Mar 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 3 - 0 STK Eilvese STK Eilvese 24 Mar 14:00 Rotenburger SV ROT 0 - 2 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 24 Mar 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2 - 0 SV Meppen II SV Meppen II 24 Mar 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 1 - 4 SV Arminia Hannover HANN 24 Mar 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 4 - 3 Eintracht Celle MTV 24 Mar 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 4 - 2 FSV Schöningen FSV Schöningen 24 Mar 15:00 VfL Oldenburg OLD 0 - 2 Heeslinger SC Heeslinger SC -
2
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 12 Aug 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 2 - 1 SV Meppen II SV Meppen II 12 Aug 16:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 1 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 12 Aug 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 5 - 3 Eintracht Celle MTV 13 Aug 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 13 Aug 15:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 0 - 0 SV Arminia Hannover HANN 13 Aug 15:00 Rotenburger SV ROT 4 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 13 Aug 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 30 Aug 18:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 0 - 2 TUS Bersenbrück TUSB 20 Sep 19:30 BSV SW Rehden Rehden 2 - 0 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst -
34
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 18 May 16:00 BSV SW Rehden Rehden - SV Meppen II SV Meppen II 18 May 16:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES - SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 18 May 16:00 STK Eilvese STK Eilvese - Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 18 May 16:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden - SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 18 May 16:00 Heeslinger SC Heeslinger SC - SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 18 May 16:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF - Eintracht Celle MTV 18 May 16:00 Rotenburger SV ROT - VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 18 May 16:00 FSV Schöningen FSV Schöningen - SV Arminia Hannover HANN 18 May 16:00 VfL Oldenburg OLD - TUS Bersenbrück TUSB -
21
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 10 Feb 14:00 STK Eilvese STK Eilvese 0 - 0 SV Arminia Hannover HANN 11 Feb 14:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 3 - 1 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 11 Feb 14:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 0 BSV SW Rehden Rehden 11 Feb 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 2 Eintracht Celle MTV 13 Mar 20:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 3 - 0 FSV Schöningen FSV Schöningen 20 Mar 19:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 1 SV Meppen II SV Meppen II 20 Mar 20:00 TUS Bersenbrück TUSB 3 - 1 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 May 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 0 - 4 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 8 May 19:00 Rotenburger SV ROT 2 - 3 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH -
28
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 6 Apr 14:00 BSV SW Rehden Rehden 1 - 4 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 6 Apr 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 6 Apr 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 1 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 6 Apr 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 - 2 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 6 Apr 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 0 - 2 VfL Oldenburg OLD 6 Apr 15:00 Eintracht Celle MTV 0 - 3 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 6 Apr 17:00 SV Arminia Hannover HANN 2 - 0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 7 Apr 14:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 0 - 1 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 10 Apr 20:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 1 - 1 Rotenburger SV ROT -
15
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 10 Nov 20:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 3 - 3 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 11 Nov 14:00 STK Eilvese STK Eilvese 5 - 0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 11 Nov 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 1 - 1 SV Meppen II SV Meppen II 11 Nov 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 4 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 12 Nov 14:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 3 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 12 Nov 14:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 5 - 2 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 12 Nov 14:00 Rotenburger SV ROT 1 - 0 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 12 Nov 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 8 May 19:00 BSV SW Rehden Rehden 3 - 1 Eintracht Celle MTV -
22
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 17 Feb 14:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 3 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 17 Feb 14:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 2 - 4 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 17 Feb 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 17 Feb 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 1 - 1 VfL Oldenburg OLD 18 Feb 14:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 0 - 1 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 18 Feb 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2 - 0 TUS Bersenbrück TUSB 17 Apr 19:30 BSV SW Rehden Rehden 2 - 2 Heeslinger SC Heeslinger SC 15 May 19:00 SV Arminia Hannover HANN - BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 21 May 19:00 Eintracht Celle MTV - Rotenburger SV ROT -
9
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 29 Sep 19:30 Heeslinger SC Heeslinger SC 1 - 2 VfL Oldenburg OLD 30 Sep 14:00 BSV SW Rehden Rehden 2 - 1 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 30 Sep 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 0 - 1 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 30 Sep 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 0 - 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 30 Sep 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 0 - 4 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 30 Sep 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 1 - 1 Rotenburger SV ROT 30 Sep 16:00 Eintracht Celle MTV 1 - 2 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 30 Sep 16:30 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 - 0 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 Oct 15:00 SV Arminia Hannover HANN 2 - 4 TUS Bersenbrück TUSB -
16
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 18 Nov 14:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 3 - 1 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 18 Nov 14:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 3 - 3 Heeslinger SC Heeslinger SC 18 Nov 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 2 - 1 BSV SW Rehden Rehden 18 Nov 16:00 TUS Bersenbrück TUSB 0 - 4 VfL Oldenburg OLD 19 Nov 14:00 SV Arminia Hannover HANN 2 - 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 19 Nov 14:00 Eintracht Celle MTV 6 - 2 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 19 Nov 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1 - 3 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 19 Nov 14:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 1 - 1 Rotenburger SV ROT 8 May 19:00 STK Eilvese STK Eilvese 5 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe -
3
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 18 Aug 18:30 SV Arminia Hannover HANN 2 - 0 STK Eilvese STK Eilvese 18 Aug 19:00 SV Meppen II SV Meppen II 3 - 2 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 19 Aug 14:00 BSV SW Rehden Rehden 3 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 19 Aug 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 1 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC 19 Aug 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 3 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 19 Aug 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 2 - 2 Rotenburger SV ROT 20 Aug 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 1 - 1 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 20 Aug 15:00 Eintracht Celle MTV 3 - 0 VfL Oldenburg OLD 20 Aug 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD -
10
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 7 Oct 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 0 - 0 Eintracht Celle MTV 8 Oct 15:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 0 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 8 Oct 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 2 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen 8 Oct 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 1 - 2 SV Meppen II SV Meppen II 8 Oct 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 8 Oct 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 2 - 2 BSV SW Rehden Rehden 8 Oct 15:00 Rotenburger SV ROT 2 - 0 Heeslinger SC Heeslinger SC 8 Oct 15:00 VfL Oldenburg OLD 4 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 8 Oct 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3 - 2 SV Arminia Hannover HANN -
29
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 12 Apr 19:30 TUS Bersenbrück TUSB 1 - 2 BSV SW Rehden Rehden 13 Apr 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 2 - 0 SV Meppen II SV Meppen II 13 Apr 15:00 VfL Oldenburg OLD 1 - 2 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 13 Apr 16:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 2 - 0 Eintracht Celle MTV 14 Apr 14:00 Rotenburger SV ROT 3 - 2 STK Eilvese STK Eilvese 14 Apr 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 1 - 2 SV Arminia Hannover HANN 14 Apr 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 0 - 2 Heeslinger SC Heeslinger SC 14 Apr 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 3 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 14 Apr 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2 - 2 FSV Schöningen FSV Schöningen -
4
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 Aug 19:30 Heeslinger SC Heeslinger SC 2 - 1 BSV SW Rehden Rehden 26 Aug 14:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 2 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 26 Aug 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 2 - 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 26 Aug 15:00 Rotenburger SV ROT 1 - 1 Eintracht Celle MTV 27 Aug 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 4 - 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 27 Aug 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 27 Aug 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 0 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 27 Aug 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 0 SV Meppen II SV Meppen II 6 Dec 19:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 4 - 1 SV Arminia Hannover HANN -
23
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 24 Feb 14:00 STK Eilvese STK Eilvese 0 - 1 BSV SW Rehden Rehden 24 Feb 14:00 Rotenburger SV ROT 3 - 1 SV Meppen II SV Meppen II 24 Feb 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 5 - 0 FSV Schöningen FSV Schöningen 25 Feb 14:00 TUS Bersenbrück TUSB 1 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 25 Feb 14:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 3 - 2 Eintracht Celle MTV 25 Feb 14:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 2 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 25 Feb 14:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0 - 2 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 25 Feb 14:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 4 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 25 Feb 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 0 SV Arminia Hannover HANN -
30
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 20 Apr 14:00 BSV SW Rehden Rehden 3 - 0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 20 Apr 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 20 Apr 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 0 - 1 Eintracht Celle MTV 20 Apr 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 1 - 2 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 20 Apr 17:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 0 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 20 Apr 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 4 - 0 Rotenburger SV ROT 21 Apr 10:15 VfL Oldenburg OLD 2 - 1 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 21 Apr 15:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 2 - 1 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 21 Apr 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 2 TUS Bersenbrück TUSB -
17
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 Nov 14:00 STK Eilvese STK Eilvese 1 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 26 Nov 14:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 3 - 2 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 26 Nov 14:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 3 - 0 SV Meppen II SV Meppen II 26 Nov 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 30 Apr 18:30 Rotenburger SV ROT 1 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 30 Apr 19:00 BSV SW Rehden Rehden 0 - 0 SV Arminia Hannover HANN 30 Apr 19:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 0 - 1 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 30 Apr 20:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 1 - 3 Eintracht Celle MTV 1 May 17:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 5 - 1 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe -
24
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 2 Mar 14:00 BSV SW Rehden Rehden 0 - 1 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 Mar 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 2 VfL Oldenburg OLD 2 Mar 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 1 - 0 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 2 Mar 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 2 - 0 Heeslinger SC Heeslinger SC 2 Mar 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 - 6 TUS Bersenbrück TUSB 3 Mar 15:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 0 Rotenburger SV ROT 3 Mar 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 0 - 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3 Mar 15:00 Eintracht Celle MTV 2 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 3 Mar 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 1 - 0 STK Eilvese STK Eilvese -
11
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 13 Oct 19:30 BSV SW Rehden Rehden 3 - 1 TUS Bersenbrück TUSB 13 Oct 19:30 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 0 VfL Oldenburg OLD 14 Oct 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 3 - 2 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 14 Oct 15:00 Eintracht Celle MTV 1 - 0 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 14 Oct 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 1 - 2 Rotenburger SV ROT 15 Oct 15:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 3 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 15 Oct 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 1 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 1 Apr 15:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 8 May 20:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 1 - 2 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES -
18
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 May 16:00 BSV SW Rehden Rehden - FSV Schöningen FSV Schöningen 25 May 16:00 STK Eilvese STK Eilvese - Eintracht Celle MTV 25 May 16:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden - SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 25 May 16:00 TUS Bersenbrück TUSB - 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 25 May 16:00 Heeslinger SC Heeslinger SC - SV Meppen II SV Meppen II 25 May 16:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF - SV Arminia Hannover HANN 25 May 16:00 Rotenburger SV ROT - SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 25 May 16:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe - VfL Oldenburg OLD 25 May 16:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD - SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst -
5
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 1 Sep 19:30 BSV SW Rehden Rehden 0 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 2 Sep 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 4 - 1 Rotenburger SV ROT 2 Sep 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 4 - 0 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 2 Sep 16:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 3 - 1 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 Sep 17:00 SV Arminia Hannover HANN 3 - 4 VfL Oldenburg OLD 3 Sep 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 2 - 3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3 Sep 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 0 - 0 TUS Bersenbrück TUSB 3 Sep 15:00 Eintracht Celle MTV 3 - 3 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 3 Sep 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 0 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC -
12
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Oct 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 3 - 1 SV Arminia Hannover HANN 22 Oct 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 5 - 1 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 22 Oct 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 3 - 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 22 Oct 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 2 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 22 Oct 15:00 Eintracht Celle MTV 2 - 3 SV Meppen II SV Meppen II 22 Oct 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 2 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC 22 Oct 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 4 - 1 VfL Oldenburg OLD 22 Oct 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1 - 1 BSV SW Rehden Rehden 24 Apr 18:45 Rotenburger SV ROT 0 - 6 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden -
31
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 26 Apr 18:30 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 1 - 4 BSV SW Rehden Rehden 26 Apr 20:00 SV Meppen II SV Meppen II 2 - 3 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 27 Apr 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen 27 Apr 16:00 Eintracht Celle MTV 4 - 1 SV Arminia Hannover HANN 27 Apr 18:15 TUS Bersenbrück TUSB 4 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC 28 Apr 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 0 - 1 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 28 Apr 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 1 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 28 Apr 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0 - 0 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 28 Apr 15:30 Rotenburger SV ROT 0 - 4 VfL Oldenburg OLD -
6
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 9 Sep 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 2 - 5 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 9 Sep 17:30 Heeslinger SC Heeslinger SC 1 - 1 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 9 Sep 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 4 - 1 BSV SW Rehden Rehden 10 Sep 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 1 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 10 Sep 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 2 - 0 SV Meppen II SV Meppen II 10 Sep 15:00 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 3 - 0 Eintracht Celle MTV 10 Sep 15:00 Rotenburger SV ROT 1 - 3 SV Arminia Hannover HANN 10 Sep 15:00 VfL Oldenburg OLD 2 - 3 FSV Schöningen FSV Schöningen 10 Sep 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3 - 0 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe -
25
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 9 Mar 14:00 SV Meppen II SV Meppen II 0 - 0 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 9 Mar 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 1 Rotenburger SV ROT 9 Mar 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 3 - 0 Heeslinger SC Heeslinger SC 9 Mar 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 2 - 0 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 10 Mar 15:00 TUS Bersenbrück TUSB 2 - 0 Eintracht Celle MTV 10 Mar 15:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 2 - 3 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 10 Mar 15:00 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 1 - 0 SV Arminia Hannover HANN 10 Mar 15:00 VfL Oldenburg OLD 0 - 1 BSV SW Rehden Rehden 10 Mar 15:00 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0 - 0 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH -
32
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 4 May 14:00 BSV SW Rehden Rehden 1 - 1 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 4 May 14:00 FSV Schöningen FSV Schöningen 2 - 0 Eintracht Celle MTV 4 May 15:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 2 - 0 Rotenburger SV ROT 4 May 15:00 STK Eilvese STK Eilvese 2 - 3 TUS Bersenbrück TUSB 4 May 18:00 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 4 - 2 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 5 May 15:00 Heeslinger SC Heeslinger SC 3 - 1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 5 May 15:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 2 - 1 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 5 May 15:00 VfL Oldenburg OLD 3 - 2 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 5 May 16:00 SV Arminia Hannover HANN 0 - 1 SV Meppen II SV Meppen II -
19
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 9 Dec 16:00 TUS Bersenbrück TUSB 2 - 2 VfV Borussia 06 Hildesheim HILD 9 Dec 16:00 SV Meppen II SV Meppen II 2 - 1 STK Eilvese STK Eilvese 28 Mar 17:00 SV Atlas Delmenhorst Delmenhorst 1 - 0 BSV SW Rehden Rehden 28 Mar 19:00 U.S.I. Lupo-Martini Wolfsburg WOLF 3 - 1 FSV Schöningen FSV Schöningen 28 Mar 19:00 Eintracht Celle MTV 0 - 4 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden 28 Mar 19:30 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1 - 0 1.FC Germania Egestorf-Langreder EGES 30 Mar 15:00 SV Ramlingen-Ehlershausen RAM-EH 1 - 2 VfL Oldenburg OLD 30 Mar 16:00 SV Arminia Hannover HANN 1 - 1 Heeslinger SC Heeslinger SC 30 Mar 16:00 Blau-Weiß Bornreihe Blau-Weiß Bornreihe 2 - 1 Rotenburger SV ROT