Argentina - Primera C - Clausura - 2024
-
18
-
Datum Tid Lag Resultat Lag 23 Nov 21:00 Berazategui BER - Victoriano Arenas VAR 23 Nov 21:00 Luján LUJ - Central Ballester BAL 23 Nov 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Atlas ATL 23 Nov 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Puerto Nuevo PNU 23 Nov 21:00 El Porvenir POR - Claypole CLA 23 Nov 21:00 General Lamadrid LAM - Lugano LUG 23 Nov 21:00 Ituzaingó ITU - Juventud Unida JUV 23 Nov 21:00 Justo José Urquiza JJU - Deportivo Español SPA 23 Nov 21:00 Club Mercedes CME - Central Córdoba CCO 23 Nov 21:00 Real Pilar RPI - Def. de Cambaceres CAM 23 Nov 21:00 Sportivo Barracas SBA - Leandro Nicéforo Alem LNA 23 Nov 21:00 Yupanqui YUP - Centro Español SPA -
23
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 28 Dec 21:00 Argentino de Rosario ARO - Berazategui BER 28 Dec 21:00 Atlas ATL - Luján LUJ 28 Dec 21:00 Central Ballester BAL - Club Mercedes CME 28 Dec 21:00 Claypole CLA - Central Córdoba CCO 28 Dec 21:00 Centro Español SPA - Ituzaingó ITU 28 Dec 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Sportivo Barracas SBA 28 Dec 21:00 Deportivo Español SPA - El Porvenir POR 28 Dec 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Justo José Urquiza JJU 28 Dec 21:00 Juventud Unida JUV - Puerto Nuevo PNU 28 Dec 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Deportivo Muñíz MUÑ 28 Dec 21:00 Real Pilar RPI - Yupanqui YUP 28 Dec 21:00 Victoriano Arenas VAR - General Lamadrid LAM -
3
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 10 Aug 22:00 Central Córdoba CCO - Deportivo Español SPA 10 Aug 22:00 Claypole CLA - Central Ballester BAL 10 Aug 22:00 Luján LUJ - Justo José Urquiza JJU 10 Aug 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Def. de Cambaceres CAM 10 Aug 22:00 El Porvenir POR - Deportivo Paraguayo PAR 10 Aug 22:00 General Lamadrid LAM - Argentino de Rosario ARO 10 Aug 22:00 Ituzaingó ITU - Real Pilar RPI 10 Aug 22:00 Juventud Unida JUV - Leandro Nicéforo Alem LNA 10 Aug 22:00 Lugano LUG - Victoriano Arenas VAR 10 Aug 22:00 Club Mercedes CME - Atlas ATL 10 Aug 22:00 Puerto Nuevo PNU - Centro Español SPA 10 Aug 22:00 Sportivo Barracas SBA - Yupanqui YUP -
8
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 14 Sep 22:00 Argentino de Rosario ARO - Lugano LUG 14 Sep 22:00 Atlas ATL - Claypole CLA 14 Sep 22:00 Berazategui BER - General Lamadrid LAM 14 Sep 22:00 Luján LUJ - El Porvenir POR 14 Sep 22:00 Centro Español SPA - Leandro Nicéforo Alem LNA 14 Sep 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Juventud Unida JUV 14 Sep 22:00 Deportivo Español SPA - Central Ballester BAL 14 Sep 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Central Córdoba CCO 14 Sep 22:00 Justo José Urquiza JJU - Club Mercedes CME 14 Sep 22:00 Real Pilar RPI - Puerto Nuevo PNU 14 Sep 22:00 Sportivo Barracas SBA - Ituzaingó ITU 14 Sep 22:00 Yupanqui YUP - Deportivo Muñíz MUÑ -
13
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 19 Oct 22:00 Central Ballester BAL - Deportivo Paraguayo PAR 19 Oct 22:00 Central Córdoba CCO - Luján LUJ 19 Oct 22:00 Claypole CLA - Justo José Urquiza JJU 19 Oct 22:00 Centro Español SPA - Def. de Cambaceres CAM 19 Oct 22:00 Deportivo Español SPA - Atlas ATL 19 Oct 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Ituzaingó ITU 19 Oct 22:00 Juventud Unida JUV - Yupanqui YUP 19 Oct 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Real Pilar RPI 19 Oct 22:00 Lugano LUG - Berazategui BER 19 Oct 22:00 Club Mercedes CME - El Porvenir POR 19 Oct 22:00 Puerto Nuevo PNU - Sportivo Barracas SBA 19 Oct 22:00 Victoriano Arenas VAR - Argentino de Rosario ARO -
4
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 17 Aug 22:00 Argentino de Rosario ARO - Deportivo Muñíz MUÑ 17 Aug 22:00 Atlas ATL - Central Córdoba CCO 17 Aug 22:00 Berazategui BER - Sportivo Barracas SBA 17 Aug 22:00 Centro Español SPA - Lugano LUG 17 Aug 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Club Mercedes CME 17 Aug 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Ituzaingó ITU 17 Aug 22:00 Deportivo Español SPA - Puerto Nuevo PNU 17 Aug 22:00 Justo José Urquiza JJU - El Porvenir POR 17 Aug 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Claypole CLA 17 Aug 22:00 Real Pilar RPI - General Lamadrid LAM 17 Aug 22:00 Victoriano Arenas VAR - Juventud Unida JUV 17 Aug 22:00 Yupanqui YUP - Luján LUJ -
9
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Sep 22:00 Central Ballester BAL - Atlas ATL 21 Sep 22:00 Central Córdoba CCO - Justo José Urquiza JJU 21 Sep 22:00 Claypole CLA - Def. de Cambaceres CAM 21 Sep 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Berazategui BER 21 Sep 22:00 General Lamadrid LAM - Sportivo Barracas SBA 21 Sep 22:00 Ituzaingó ITU - Luján LUJ 21 Sep 22:00 Juventud Unida JUV - Argentino de Rosario ARO 21 Sep 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Deportivo Español SPA 21 Sep 22:00 Lugano LUG - Real Pilar RPI 21 Sep 22:00 Club Mercedes CME - Yupanqui YUP 21 Sep 22:00 Puerto Nuevo PNU - Deportivo Paraguayo PAR 21 Sep 22:00 Victoriano Arenas VAR - Centro Español SPA -
14
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 26 Oct 22:00 Argentino de Rosario ARO - Centro Español SPA 26 Oct 22:00 Berazategui BER - Juventud Unida JUV 26 Oct 22:00 Luján LUJ - Puerto Nuevo PNU 26 Oct 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Deportivo Español SPA 26 Oct 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Leandro Nicéforo Alem LNA 26 Oct 22:00 El Porvenir POR - Central Córdoba CCO 26 Oct 22:00 General Lamadrid LAM - Deportivo Muñíz MUÑ 26 Oct 22:00 Ituzaingó ITU - Club Mercedes CME 26 Oct 22:00 Justo José Urquiza JJU - Central Ballester BAL 26 Oct 22:00 Real Pilar RPI - Victoriano Arenas VAR 26 Oct 22:00 Sportivo Barracas SBA - Lugano LUG 26 Oct 22:00 Yupanqui YUP - Claypole CLA -
19
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 30 Nov 21:00 Argentino de Rosario ARO - Real Pilar RPI 30 Nov 21:00 Atlas ATL - Justo José Urquiza JJU 30 Nov 21:00 Central Ballester BAL - El Porvenir POR 30 Nov 21:00 Claypole CLA - Ituzaingó ITU 30 Nov 21:00 Centro Español SPA - Berazategui BER 30 Nov 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Deportivo Paraguayo PAR 30 Nov 21:00 Deportivo Español SPA - Yupanqui YUP 30 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - General Lamadrid LAM 30 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Luján LUJ 30 Nov 21:00 Lugano LUG - Deportivo Muñíz MUÑ 30 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - Club Mercedes CME 30 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Sportivo Barracas SBA -
24
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 4 Jan 21:00 Berazategui BER - Real Pilar RPI 4 Jan 21:00 Central Córdoba CCO - Central Ballester BAL 4 Jan 21:00 Luján LUJ - Def. de Cambaceres CAM 4 Jan 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Victoriano Arenas VAR 4 Jan 21:00 El Porvenir POR - Atlas ATL 4 Jan 21:00 General Lamadrid LAM - Centro Español SPA 4 Jan 21:00 Ituzaingó ITU - Deportivo Español SPA 4 Jan 21:00 Lugano LUG - Juventud Unida JUV 4 Jan 21:00 Club Mercedes CME - Leandro Nicéforo Alem LNA 4 Jan 21:00 Puerto Nuevo PNU - Claypole CLA 4 Jan 21:00 Sportivo Barracas SBA - Argentino de Rosario ARO 4 Jan 21:00 Yupanqui YUP - Deportivo Paraguayo PAR -
10
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 28 Sep 22:00 Argentino de Rosario ARO - Claypole CLA 28 Sep 22:00 Atlas ATL - Leandro Nicéforo Alem LNA 28 Sep 22:00 Berazategui BER - Club Mercedes CME 28 Sep 22:00 Luján LUJ - General Lamadrid LAM 28 Sep 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Central Ballester BAL 28 Sep 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Lugano LUG 28 Sep 22:00 Deportivo Español SPA - Victoriano Arenas VAR 28 Sep 22:00 El Porvenir POR - Ituzaingó ITU 28 Sep 22:00 Justo José Urquiza JJU - Puerto Nuevo PNU 28 Sep 22:00 Real Pilar RPI - Juventud Unida JUV 28 Sep 22:00 Sportivo Barracas SBA - Deportivo Muñíz MUÑ 28 Sep 22:00 Yupanqui YUP - Central Córdoba CCO -
15
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 2 Nov 21:00 Atlas ATL - Def. de Cambaceres CAM 2 Nov 21:00 Central Ballester BAL - Yupanqui YUP 2 Nov 21:00 Central Córdoba CCO - Ituzaingó ITU 2 Nov 21:00 Claypole CLA - Berazategui BER 2 Nov 21:00 Centro Español SPA - Real Pilar RPI 2 Nov 21:00 Deportivo Español SPA - Argentino de Rosario ARO 2 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - Sportivo Barracas SBA 2 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Justo José Urquiza JJU 2 Nov 21:00 Lugano LUG - Luján LUJ 2 Nov 21:00 Club Mercedes CME - General Lamadrid LAM 2 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - El Porvenir POR 2 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Deportivo Paraguayo PAR -
20
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 7 Dec 21:00 Berazategui BER - Deportivo Español SPA 7 Dec 21:00 Central Córdoba CCO - Puerto Nuevo PNU 7 Dec 21:00 Luján LUJ - Victoriano Arenas VAR 7 Dec 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Argentino de Rosario ARO 7 Dec 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Juventud Unida JUV 7 Dec 21:00 El Porvenir POR - Leandro Nicéforo Alem LNA 7 Dec 21:00 General Lamadrid LAM - Claypole CLA 7 Dec 21:00 Ituzaingó ITU - Central Ballester BAL 7 Dec 21:00 Justo José Urquiza JJU - Def. de Cambaceres CAM 7 Dec 21:00 Club Mercedes CME - Lugano LUG 7 Dec 21:00 Sportivo Barracas SBA - Centro Español SPA 7 Dec 21:00 Yupanqui YUP - Atlas ATL -
25
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 11 Jan 21:00 Argentino de Rosario ARO - Luján LUJ 11 Jan 21:00 Atlas ATL - Ituzaingó ITU 11 Jan 21:00 Central Ballester BAL - Puerto Nuevo PNU 11 Jan 21:00 Claypole CLA - Lugano LUG 11 Jan 21:00 Centro Español SPA - Deportivo Muñíz MUÑ 11 Jan 21:00 Def. de Cambaceres CAM - El Porvenir POR 11 Jan 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Berazategui BER 11 Jan 21:00 Deportivo Español SPA - General Lamadrid LAM 11 Jan 21:00 Justo José Urquiza JJU - Yupanqui YUP 11 Jan 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Central Córdoba CCO 11 Jan 21:00 Real Pilar RPI - Sportivo Barracas SBA 11 Jan 21:00 Victoriano Arenas VAR - Club Mercedes CME -
5
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 24 Aug 22:00 Central Ballester BAL - Leandro Nicéforo Alem LNA 24 Aug 22:00 Central Córdoba CCO - Def. de Cambaceres CAM 24 Aug 22:00 Claypole CLA - Victoriano Arenas VAR 24 Aug 22:00 Luján LUJ - Berazategui BER 24 Aug 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Real Pilar RPI 24 Aug 22:00 El Porvenir POR - Yupanqui YUP 24 Aug 22:00 General Lamadrid LAM - Deportivo Paraguayo PAR 24 Aug 22:00 Ituzaingó ITU - Justo José Urquiza JJU 24 Aug 22:00 Juventud Unida JUV - Centro Español SPA 24 Aug 22:00 Lugano LUG - Deportivo Español SPA 24 Aug 22:00 Club Mercedes CME - Argentino de Rosario ARO 24 Aug 22:00 Puerto Nuevo PNU - Atlas ATL -
1
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Jul 22:00 Berazategui BER - Claypole CLA 27 Jul 22:00 Central Córdoba CCO - Centro Español SPA 27 Jul 22:00 Luján LUJ - Deportivo Paraguayo PAR 27 Jul 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Atlas ATL 27 Jul 22:00 El Porvenir POR - Real Pilar RPI 27 Jul 22:00 General Lamadrid LAM - Def. de Cambaceres CAM 27 Jul 22:00 Ituzaingó ITU - Argentino de Rosario ARO 27 Jul 22:00 Juventud Unida JUV - Central Ballester BAL 27 Jul 22:00 Lugano LUG - Leandro Nicéforo Alem LNA 27 Jul 22:00 Club Mercedes CME - Deportivo Español SPA 27 Jul 22:00 Puerto Nuevo PNU - Victoriano Arenas VAR 27 Jul 22:00 Sportivo Barracas SBA - Justo José Urquiza JJU -
6
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 31 Aug 22:00 Argentino de Rosario ARO - Central Córdoba CCO 31 Aug 22:00 Atlas ATL - Lugano LUG 31 Aug 22:00 Berazategui BER - El Porvenir POR 31 Aug 22:00 Centro Español SPA - Claypole CLA 31 Aug 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Puerto Nuevo PNU 31 Aug 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Deportivo Muñíz MUÑ 31 Aug 22:00 Deportivo Español SPA - Juventud Unida JUV 31 Aug 22:00 Justo José Urquiza JJU - General Lamadrid LAM 31 Aug 22:00 Real Pilar RPI - Club Mercedes CME 31 Aug 22:00 Sportivo Barracas SBA - Luján LUJ 31 Aug 22:00 Victoriano Arenas VAR - Central Ballester BAL 31 Aug 22:00 Yupanqui YUP - Ituzaingó ITU -
11
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 5 Oct 22:00 Central Ballester BAL - Argentino de Rosario ARO 5 Oct 22:00 Central Córdoba CCO - Berazategui BER 5 Oct 22:00 Claypole CLA - Real Pilar RPI 5 Oct 22:00 Centro Español SPA - Deportivo Español SPA 5 Oct 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Luján LUJ 5 Oct 22:00 General Lamadrid LAM - El Porvenir POR 5 Oct 22:00 Juventud Unida JUV - Deportivo Paraguayo PAR 5 Oct 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Def. de Cambaceres CAM 5 Oct 22:00 Lugano LUG - Justo José Urquiza JJU 5 Oct 22:00 Club Mercedes CME - Sportivo Barracas SBA 5 Oct 22:00 Puerto Nuevo PNU - Yupanqui YUP 5 Oct 22:00 Victoriano Arenas VAR - Atlas ATL -
16
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 9 Nov 21:00 Argentino de Rosario ARO - Atlas ATL 9 Nov 21:00 Berazategui BER - Central Ballester BAL 9 Nov 21:00 Luján LUJ - Juventud Unida JUV 9 Nov 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Centro Español SPA 9 Nov 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Club Mercedes CME 9 Nov 21:00 El Porvenir POR - Lugano LUG 9 Nov 21:00 General Lamadrid LAM - Central Córdoba CCO 9 Nov 21:00 Ituzaingó ITU - Puerto Nuevo PNU 9 Nov 21:00 Justo José Urquiza JJU - Victoriano Arenas VAR 9 Nov 21:00 Real Pilar RPI - Deportivo Español SPA 9 Nov 21:00 Sportivo Barracas SBA - Claypole CLA 9 Nov 21:00 Yupanqui YUP - Leandro Nicéforo Alem LNA -
21
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 14 Dec 21:00 Argentino de Rosario ARO - Justo José Urquiza JJU 14 Dec 21:00 Atlas ATL - Berazategui BER 14 Dec 21:00 Central Ballester BAL - General Lamadrid LAM 14 Dec 21:00 Claypole CLA - Deportivo Muñíz MUÑ 14 Dec 21:00 Centro Español SPA - Luján LUJ 14 Dec 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Yupanqui YUP 14 Dec 21:00 Deportivo Español SPA - Sportivo Barracas SBA 14 Dec 21:00 Juventud Unida JUV - Club Mercedes CME 14 Dec 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Ituzaingó ITU 14 Dec 21:00 Lugano LUG - Central Córdoba CCO 14 Dec 21:00 Real Pilar RPI - Deportivo Paraguayo PAR 14 Dec 21:00 Victoriano Arenas VAR - El Porvenir POR -
2
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 Aug 22:00 Argentino de Rosario ARO - Ituzaingó ITU 3 Aug 22:00 Atlas ATL - Deportivo Muñíz MUÑ 3 Aug 22:00 Central Ballester BAL - Juventud Unida JUV 3 Aug 22:00 Centro Español SPA - Central Córdoba CCO 3 Aug 22:00 Def. de Cambaceres CAM - General Lamadrid LAM 3 Aug 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Luján LUJ 3 Aug 22:00 Deportivo Español SPA - Club Mercedes CME 3 Aug 22:00 Justo José Urquiza JJU - Sportivo Barracas SBA 3 Aug 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Lugano LUG 3 Aug 22:00 Real Pilar RPI - El Porvenir POR 3 Aug 22:00 Victoriano Arenas VAR - Puerto Nuevo PNU 3 Aug 22:00 Yupanqui YUP - Berazategui BER -
7
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 7 Sep 22:00 Central Ballester BAL - Centro Español SPA 7 Sep 22:00 Central Córdoba CCO - Real Pilar RPI 7 Sep 22:00 Claypole CLA - Deportivo Español SPA 7 Sep 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Justo José Urquiza JJU 7 Sep 22:00 El Porvenir POR - Sportivo Barracas SBA 7 Sep 22:00 General Lamadrid LAM - Yupanqui YUP 7 Sep 22:00 Ituzaingó ITU - Berazategui BER 7 Sep 22:00 Juventud Unida JUV - Atlas ATL 7 Sep 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Victoriano Arenas VAR 7 Sep 22:00 Lugano LUG - Def. de Cambaceres CAM 7 Sep 22:00 Club Mercedes CME - Deportivo Paraguayo PAR 7 Sep 22:00 Puerto Nuevo PNU - Argentino de Rosario ARO -
12
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 12 Oct 22:00 Argentino de Rosario ARO - Leandro Nicéforo Alem LNA 12 Oct 22:00 Atlas ATL - Centro Español SPA 12 Oct 22:00 Berazategui BER - Puerto Nuevo PNU 12 Oct 22:00 Luján LUJ - Club Mercedes CME 12 Oct 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Victoriano Arenas VAR 12 Oct 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Claypole CLA 12 Oct 22:00 El Porvenir POR - Deportivo Muñíz MUÑ 12 Oct 22:00 Ituzaingó ITU - General Lamadrid LAM 12 Oct 22:00 Justo José Urquiza JJU - Juventud Unida JUV 12 Oct 22:00 Real Pilar RPI - Central Ballester BAL 12 Oct 22:00 Sportivo Barracas SBA - Central Córdoba CCO 12 Oct 22:00 Yupanqui YUP - Lugano LUG -
17
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 16 Nov 21:00 Atlas ATL - Real Pilar RPI 16 Nov 21:00 Central Ballester BAL - Sportivo Barracas SBA 16 Nov 21:00 Central Córdoba CCO - Deportivo Muñíz MUÑ 16 Nov 21:00 Claypole CLA - Luján LUJ 16 Nov 21:00 Centro Español SPA - Justo José Urquiza JJU 16 Nov 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Argentino de Rosario ARO 16 Nov 21:00 Deportivo Español SPA - Deportivo Paraguayo PAR 16 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - El Porvenir POR 16 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Berazategui BER 16 Nov 21:00 Lugano LUG - Ituzaingó ITU 16 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - General Lamadrid LAM 16 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Yupanqui YUP -
22
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Dec 21:00 Berazategui BER - Def. de Cambaceres CAM 21 Dec 21:00 Central Córdoba CCO - Juventud Unida JUV 21 Dec 21:00 Luján LUJ - Deportivo Español SPA 21 Dec 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Central Ballester BAL 21 Dec 21:00 El Porvenir POR - Centro Español SPA 21 Dec 21:00 General Lamadrid LAM - Leandro Nicéforo Alem LNA 21 Dec 21:00 Ituzaingó ITU - Victoriano Arenas VAR 21 Dec 21:00 Justo José Urquiza JJU - Real Pilar RPI 21 Dec 21:00 Club Mercedes CME - Claypole CLA 21 Dec 21:00 Puerto Nuevo PNU - Lugano LUG 21 Dec 21:00 Sportivo Barracas SBA - Atlas ATL 21 Dec 21:00 Yupanqui YUP - Argentino de Rosario ARO