Tjeckien - Fortuna národní liga - 2023/2024
-
6
-
Datum Tid Lag Resultat Lag 18 Aug 17:45 Sparta Praha B SpPrII 1 - 2 FC Zbrojovka Brno BRN 19 Aug 10:15 MFK Chrudim Chrd 6 - 2 1.SK Prostejov SKP 19 Aug 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 0 - 2 FK Viktoria Zizkov ZIZK 19 Aug 17:00 FK Dukla Praha DUKLA 1 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih 19 Aug 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 0 - 1 SFC Opava OPV 19 Aug 17:00 SK Lisen Lis 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf SLOV 19 Aug 17:00 Taborsko TABOR 1 - 1 FK Vyskov Vysk 19 Aug 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 3 - 1 1.FK Pribram Prib -
21
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 5 Apr 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 0 - 1 FK Viktoria Zizkov ZIZK 6 Apr 10:15 MFK Chrudim Chrd 2 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih 6 Apr 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 1 - 2 1.FK Pribram Prib 6 Apr 16:30 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 1 SK Lisen Lis 6 Apr 16:30 Taborsko TABOR 4 - 1 SK Slovan Varnsdorf SLOV 6 Apr 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 1 - 2 1.SK Prostejov SKP 7 Apr 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 0 SFC Opava OPV 7 Apr 10:30 Sparta Praha B SpPrII 5 - 3 FK Vyskov Vysk -
28
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 11 May 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr - MFK Chrudim Chrd 11 May 17:00 SK Lisen Lis - FC Zbrojovka Brno BRN 11 May 17:00 1.FK Pribram Prib - FC Vysocina Jihlava VysJih 12 May 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK - SK Slovan Varnsdorf SLOV 12 May 17:00 FK Dukla Praha DUKLA - 1.SK Prostejov SKP 12 May 17:00 SFC Opava OPV - FK Vyskov Vysk 12 May 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Taborsko TABOR 13 May 16:30 Sigma Olomouc II SigOlmII - Sparta Praha B SpPrII -
7
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 Aug 17:30 SFC Opava OPV 1 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII 25 Aug 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 3 - 3 MFK Chrudim Chrd 25 Aug 18:00 1.FK Pribram Prib 0 - 0 FK Dukla Praha DUKLA 26 Aug 10:15 FK Vyskov Vysk 3 - 1 Sparta Praha B SpPrII 26 Aug 10:30 1.SK Prostejov SKP 0 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 26 Aug 17:00 SK Lisen Lis 1 - 0 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 27 Aug 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 0 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 27 Aug 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 0 - 2 Taborsko TABOR -
14
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Oct 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN 3 - 0 SK Lisen Lis 27 Oct 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 2 - 1 1.FK Pribram Prib 28 Oct 10:15 MFK Chrudim Chrd 3 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 28 Oct 10:15 FK Vyskov Vysk 1 - 3 SFC Opava OPV 28 Oct 10:30 1.SK Prostejov SKP 1 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 28 Oct 14:30 Taborsko TABOR 1 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 29 Oct 10:30 Sparta Praha B SpPrII 0 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII 29 Oct 14:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV 4 - 2 FK Viktoria Zizkov ZIZK -
29
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 19 May 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 19 May 17:00 MFK Chrudim Chrd - Sigma Olomouc II SigOlmII 19 May 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - FK Viktoria Zizkov ZIZK 19 May 17:00 1.SK Prostejov SKP - SFC Opava OPV 19 May 17:00 Sparta Praha B SpPrII - FC Graffin Vlasim GRAFF 19 May 17:00 Taborsko TABOR - FK Dukla Praha DUKLA 19 May 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - 1.FK Pribram Prib 19 May 17:00 FK Vyskov Vysk - SK Lisen Lis -
15
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 Nov 17:00 1.FK Pribram Prib 2 - 2 SK Slovan Varnsdorf SLOV 4 Nov 14:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 0 - 3 FC Zbrojovka Brno BRN 4 Nov 14:00 SK Lisen Lis 0 - 0 FK Vyskov Vysk 4 Nov 14:00 SFC Opava OPV 1 - 2 1.SK Prostejov SKP 4 Nov 14:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 0 - 1 Sparta Praha B SpPrII 5 Nov 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 2 - 4 MFK Chrudim Chrd 5 Nov 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 0 - 2 FC Vysocina Jihlava VysJih 5 Nov 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 0 - 0 Taborsko TABOR -
22
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 12 Apr 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 1 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 12 Apr 18:00 SFC Opava OPV 3 - 2 Sparta Praha B SpPrII 12 Apr 18:00 1.FK Pribram Prib 0 - 1 Sigma Olomouc II SigOlmII 13 Apr 10:15 FK Vyskov Vysk 1 - 0 MFK Chrudim Chrd 13 Apr 10:30 1.SK Prostejov SKP 2 - 1 Taborsko TABOR 13 Apr 16:30 SK Lisen Lis 0 - 0 FK Dukla Praha DUKLA 14 Apr 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 3 - 2 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 14 Apr 16:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV 4 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN -
1
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Jul 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 2 - 1 SFC Opava OPV 22 Jul 10:15 MFK Chrudim Chrd 0 - 0 SK Lisen Lis 22 Jul 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 1 1.FK Pribram Prib 22 Jul 10:30 1.SK Prostejov SKP 2 - 1 FK Viktoria Zizkov ZIZK 22 Jul 17:00 Taborsko TABOR 1 - 0 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 23 Jul 10:30 Sparta Praha B SpPrII 1 - 4 FK Dukla Praha DUKLA 23 Jul 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 1 - 1 Sigma Olomouc II SigOlmII 24 Jul 17:30 FC Zbrojovka Brno BRN 1 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF -
8
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 2 Sep 10:15 MFK Chrudim Chrd 2 - 1 FK Vyskov Vysk 2 Sep 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 0 - 0 SK Lisen Lis 2 Sep 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN 1 - 0 SK Slovan Varnsdorf SLOV 2 Sep 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 2 Sep 17:00 Taborsko TABOR 0 - 0 1.SK Prostejov SKP 2 Sep 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih 3 Sep 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 2 - 1 1.FK Pribram Prib 3 Sep 10:15 Sparta Praha B SpPrII 0 - 0 SFC Opava OPV -
23
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 17 Apr 16:30 1.SK Prostejov SKP 0 - 1 FK Vyskov Vysk 17 Apr 17:00 MFK Chrudim Chrd 1 - 1 SK Slovan Varnsdorf SLOV 17 Apr 17:00 FK Dukla Praha DUKLA 2 - 0 SFC Opava OPV 17 Apr 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII 4 - 2 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 17 Apr 17:00 Sparta Praha B SpPrII 5 - 1 1.FK Pribram Prib 17 Apr 17:00 Taborsko TABOR 5 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 17 Apr 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 1 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih 17 Apr 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 4 - 5 SK Lisen Lis -
30
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 May 17:00 FK Dukla Praha DUKLA - Sparta Praha B SpPrII 25 May 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr - Taborsko TABOR 25 May 17:00 SK Lisen Lis - MFK Chrudim Chrd 25 May 17:00 SFC Opava OPV - FC Vysocina Jihlava VysJih 25 May 17:00 1.FK Pribram Prib - FK Vyskov Vysk 25 May 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - SK Slovan Varnsdorf SLOV 25 May 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - FC Zbrojovka Brno BRN 25 May 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - 1.SK Prostejov SKP -
9
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 15 Sep 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 0 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 15 Sep 17:30 SFC Opava OPV 1 - 0 FK Dukla Praha DUKLA 15 Sep 18:00 1.FK Pribram Prib 2 - 1 Sparta Praha B SpPrII 16 Sep 10:15 FK Vyskov Vysk 4 - 3 1.SK Prostejov SKP 16 Sep 16:30 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII 16 Sep 16:30 SK Lisen Lis 2 - 2 FC Graffin Vlasim GRAFF 17 Sep 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 4 - 1 Taborsko TABOR 17 Sep 16:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 - 3 MFK Chrudim Chrd -
16
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 10 Nov 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 1 - 1 SK Lisen Lis 10 Nov 18:00 1.FK Pribram Prib 1 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 11 Nov 10:15 MFK Chrudim Chrd 1 - 0 FC Graffin Vlasim GRAFF 11 Nov 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 0 FK Dukla Praha DUKLA 11 Nov 10:30 1.SK Prostejov SKP 0 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 11 Nov 15:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 1 Sigma Olomouc II SigOlmII 12 Nov 10:30 Sparta Praha B SpPrII 2 - 1 Taborsko TABOR 12 Nov 14:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 2 - 1 SFC Opava OPV -
2
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 28 Jul 17:15 FK Dukla Praha DUKLA 2 - 4 FK Vyskov Vysk 28 Jul 18:00 SFC Opava OPV 1 - 0 SK Slovan Varnsdorf SLOV 28 Jul 18:00 Taborsko TABOR 1 - 0 Sparta Praha B SpPrII 29 Jul 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 3 - 0 1.SK Prostejov SKP 29 Jul 17:00 SK Lisen Lis 1 - 2 FC Vysocina Jihlava VysJih 29 Jul 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 1 MFK Chrudim Chrd 30 Jul 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 2 - 3 1.FK Pribram Prib 30 Jul 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 2 FC Zbrojovka Brno BRN -
17
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 1 Mar 18:00 SFC Opava OPV 1 - 0 1.FK Pribram Prib 2 Mar 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 3 - 3 FC Zbrojovka Brno BRN 2 Mar 14:30 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 0 FK Vyskov Vysk 2 Mar 14:30 SK Lisen Lis 0 - 1 FK Viktoria Zizkov ZIZK 2 Mar 14:30 Taborsko TABOR 0 - 0 MFK Chrudim Chrd 2 Mar 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 0 - 0 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 Mar 10:30 Sparta Praha B SpPrII 4 - 0 1.SK Prostejov SKP 4 Mar 16:00 Sigma Olomouc II SigOlmII 3 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih -
24
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 20 Apr 10:15 FK Vyskov Vysk 1 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 20 Apr 17:00 SK Lisen Lis 1 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII 20 Apr 17:00 1.FK Pribram Prib 1 - 1 Taborsko TABOR 21 Apr 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 3 - 1 MFK Chrudim Chrd 21 Apr 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 3 - 1 Sparta Praha B SpPrII 21 Apr 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 0 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 21 Apr 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 5 - 1 1.SK Prostejov SKP 21 Apr 18:00 SFC Opava OPV 2 - 2 FC Graffin Vlasim GRAFF -
3
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 2 Aug 17:00 1.SK Prostejov SKP 3 - 3 Sparta Praha B SpPrII 2 Aug 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 2 Aug 18:00 MFK Chrudim Chrd 0 - 3 Taborsko TABOR 2 Aug 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 6 - 3 Sigma Olomouc II SigOlmII 2 Aug 18:00 1.FK Pribram Prib 1 - 0 SFC Opava OPV 2 Aug 18:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 - 3 FC Graffin Vlasim GRAFF 2 Aug 18:00 FK Vyskov Vysk 5 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 2 Aug 18:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK 3 - 1 SK Lisen Lis -
10
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 22 Sep 16:30 Taborsko TABOR 0 - 1 1.FK Pribram Prib 23 Sep 10:15 MFK Chrudim Chrd 2 - 2 FK Viktoria Zizkov ZIZK 23 Sep 10:30 1.SK Prostejov SKP 1 - 0 SK Slovan Varnsdorf SLOV 23 Sep 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 3 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 23 Sep 16:30 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 1 SFC Opava OPV 23 Sep 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 1 FK Vyskov Vysk 24 Sep 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 0 - 1 SK Lisen Lis 24 Sep 10:30 Sparta Praha B SpPrII 2 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih -
25
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Apr 10:15 MFK Chrudim Chrd 6 - 3 1.FK Pribram Prib 27 Apr 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf SLOV 27 Apr 10:30 1.SK Prostejov SKP 3 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih 27 Apr 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 0 - 3 Sigma Olomouc II SigOlmII 27 Apr 17:00 Taborsko TABOR 1 - 0 SK Lisen Lis 27 Apr 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 2 - 0 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 27 Apr 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 1 SFC Opava OPV 28 Apr 10:30 Sparta Praha B SpPrII 2 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK -
11
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 29 Sep 18:00 1.FK Pribram Prib 2 - 1 MFK Chrudim Chrd 30 Sep 16:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 2 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 30 Sep 16:00 SK Lisen Lis 0 - 0 Taborsko TABOR 30 Sep 16:00 SFC Opava OPV 2 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 1 Oct 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 1 - 1 Sparta Praha B SpPrII 1 Oct 16:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 1 - 1 FK Vyskov Vysk 1 Oct 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 2 - 1 1.SK Prostejov SKP 2 Oct 17:30 Sigma Olomouc II SigOlmII 0 - 1 FK Dukla Praha DUKLA -
18
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 8 Mar 18:00 1.FK Pribram Prib 0 - 1 SK Lisen Lis 9 Mar 10:15 MFK Chrudim Chrd 0 - 2 Sparta Praha B SpPrII 9 Mar 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 2 FC Graffin Vlasim GRAFF 9 Mar 10:30 1.SK Prostejov SKP 2 - 0 Sigma Olomouc II SigOlmII 9 Mar 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 0 Taborsko TABOR 10 Mar 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 1 - 1 SFC Opava OPV 10 Mar 14:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV 0 - 1 FK Dukla Praha DUKLA 10 Mar 15:30 FC Vysocina Jihlava VysJih 0 - 0 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr -
4
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 5 Aug 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih 5 Aug 17:00 SK Lisen Lis 2 - 0 1.FK Pribram Prib 5 Aug 17:00 Taborsko TABOR 2 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 5 Aug 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 1 FK Vyskov Vysk 5 Aug 18:00 SFC Opava OPV 3 - 3 FK Viktoria Zizkov ZIZK 6 Aug 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 1 1.SK Prostejov SKP 6 Aug 10:30 Sparta Praha B SpPrII 2 - 0 MFK Chrudim Chrd 6 Aug 17:00 FK Dukla Praha DUKLA 4 - 3 SK Slovan Varnsdorf SLOV -
19
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 15 Mar 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 0 FK Vyskov Vysk 15 Mar 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 2 - 1 1.SK Prostejov SKP 16 Mar 10:15 MFK Chrudim Chrd 3 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 16 Mar 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 1 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 16 Mar 15:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 0 - 2 1.FK Pribram Prib 16 Mar 15:00 SK Lisen Lis 3 - 0 SFC Opava OPV 16 Mar 15:00 Taborsko TABOR 2 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih 17 Mar 10:30 Sparta Praha B SpPrII 1 - 2 SK Slovan Varnsdorf SLOV -
26
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 May 17:00 1.FK Pribram Prib 0 - 2 FC Zbrojovka Brno BRN 3 May 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 3 - 3 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 May 18:00 SFC Opava OPV 0 - 0 MFK Chrudim Chrd 4 May 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 5 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 4 May 17:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 3 - 3 Sparta Praha B SpPrII 4 May 17:00 SK Lisen Lis 0 - 0 1.SK Prostejov SKP 5 May 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 0 Taborsko TABOR 5 May 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 3 - 2 FK Vyskov Vysk -
5
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 11 Aug 17:30 SFC Opava OPV 2 - 0 SK Lisen Lis 12 Aug 10:30 1.SK Prostejov SKP 0 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 12 Aug 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN 4 - 1 MFK Chrudim Chrd 12 Aug 17:00 1.FK Pribram Prib 1 - 3 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 13 Aug 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 3 - 0 Taborsko TABOR 13 Aug 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 2 - 2 Sparta Praha B SpPrII 14 Aug 17:30 FK Vyskov Vysk 1 - 0 Sigma Olomouc II SigOlmII 14 Aug 17:30 FK Viktoria Zizkov ZIZK 1 - 5 FK Dukla Praha DUKLA -
12
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 6 Oct 17:30 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 1 1.FK Pribram Prib 7 Oct 10:15 MFK Chrudim Chrd 1 - 0 SFC Opava OPV 7 Oct 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 7 Oct 10:30 1.SK Prostejov SKP 4 - 2 SK Lisen Lis 7 Oct 16:00 Taborsko TABOR 6 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII 7 Oct 16:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 3 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 8 Oct 10:30 Sparta Praha B SpPrII 1 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 8 Oct 16:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 - 3 FC Vysocina Jihlava VysJih -
27
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 8 May 10:30 1.SK Prostejov SKP 2 - 1 1.FK Pribram Prib 8 May 10:30 Sparta Praha B SpPrII 1 - 3 SK Lisen Lis 8 May 17:00 FK Vyskov Vysk 0 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih 8 May 17:30 MFK Chrudim Chrd 0 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 8 May 17:30 Taborsko TABOR 2 - 1 SFC Opava OPV 8 May 17:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 - 2 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 8 May 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 0 - 2 FK Viktoria Zizkov ZIZK 8 May 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 0 - 3 Sigma Olomouc II SigOlmII -
13
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 20 Oct 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 0 - 1 FK Vyskov Vysk 20 Oct 18:00 1.FK Pribram Prib 1 - 0 1.SK Prostejov SKP 21 Oct 14:00 FK Dukla Praha DUKLA 1 - 0 MFK Chrudim Chrd 21 Oct 15:00 SFC Opava OPV 0 - 1 Taborsko TABOR 21 Oct 15:30 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 1 - 2 SK Slovan Varnsdorf SLOV 21 Oct 15:30 SK Lisen Lis 4 - 2 Sparta Praha B SpPrII 22 Oct 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 0 FC Graffin Vlasim GRAFF 22 Oct 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 4 - 2 FC Zbrojovka Brno BRN -
20
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Mar 15:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 1 - 1 SK Lisen Lis 29 Mar 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 2 - 3 Sparta Praha B SpPrII 29 Mar 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 1 - 2 FK Dukla Praha DUKLA 29 Mar 18:00 SFC Opava OPV 1 - 1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HnSlKr 29 Mar 18:00 1.FK Pribram Prib 0 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 30 Mar 10:15 FK Vyskov Vysk 2 - 2 Taborsko TABOR 30 Mar 10:30 1.SK Prostejov SKP 2 - 4 MFK Chrudim Chrd 31 Mar 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 2 - 2 Sigma Olomouc II SigOlmII