Ryssland - FNL 2 - Division B - Grupp 4 - 2024
-
4
-
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 May 15:00 FC Amkar Perm AMK 3 - 1 Dynamo Barnaul DYNB 4 May 12:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 2 - 1 FC Nosta Novotroitsk NOSN 4 May 12:00 Ural 2 Ural 2 2 - 1 Lada Togliatti LADT 4 May 13:00 FC Dynamo Kirov KIROV 3 - 2 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 4 May 14:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 1 - 1 Pari NN 2 Pari NN 2 4 May 15:30 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 0 - 1 Orenburg-2 Orenburg-2 5 May 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 0 - 1 Sokol Kazan Sokol Kazan -
20
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 7 Sep 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Ural 2 Ural 2 7 Sep 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 7 Sep 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 7 Sep 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - FC Dynamo Kirov KIROV 7 Sep 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - FC Amkar Perm AMK 7 Sep 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Orenburg-2 Orenburg-2 7 Sep 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Lada Togliatti LADT -
12
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 29 Jun 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 29 Jun 16:00 Lada Togliatti LADT - Pari NN 2 Pari NN 2 29 Jun 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - FC Amkar Perm AMK 29 Jun 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - FC Nosta Novotroitsk NOSN 29 Jun 16:00 Ural 2 Ural 2 - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 29 Jun 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - FC Dynamo Kirov KIROV 29 Jun 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Dynamo Barnaul DYNB -
5
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 11 May 12:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Dynamo Barnaul DYNB 11 May 14:00 Lada Togliatti LADT - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 11 May 14:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 11 May 14:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 11 May 14:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - FC Amkar Perm AMK 11 May 14:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Ural 2 Ural 2 12 May 11:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - FC Dynamo Kirov KIROV -
13
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 6 Jul 16:00 FC Amkar Perm AMK - Lada Togliatti LADT 6 Jul 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Sokol Kazan Sokol Kazan 6 Jul 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Ural 2 Ural 2 6 Jul 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Orenburg-2 Orenburg-2 6 Jul 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 6 Jul 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 6 Jul 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 -
21
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 14 Sep 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Dynamo Barnaul DYNB 14 Sep 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - FC Amkar Perm AMK 14 Sep 16:00 Lada Togliatti LADT - Sokol Kazan Sokol Kazan 14 Sep 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - FC Nosta Novotroitsk NOSN 14 Sep 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 14 Sep 16:00 Ural 2 Ural 2 - Pari NN 2 Pari NN 2 14 Sep 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino -
22
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Sep 16:00 FC Amkar Perm AMK - Ural 2 Ural 2 21 Sep 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Orenburg-2 Orenburg-2 21 Sep 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - FC Dynamo Kirov KIROV 21 Sep 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Lada Togliatti LADT 21 Sep 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 21 Sep 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 22 Sep 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino -
14
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Jul 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Ural 2 Ural 2 27 Jul 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 27 Jul 16:00 Lada Togliatti LADT - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 27 Jul 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Pari NN 2 Pari NN 2 27 Jul 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - FC Dynamo Kirov KIROV 27 Jul 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 28 Jul 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - FC Amkar Perm AMK -
6
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 18 May 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 18 May 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 18 May 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - FC Nosta Novotroitsk NOSN 18 May 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Lada Togliatti LADT 18 May 16:00 Ural 2 Ural 2 - Sokol Kazan Sokol Kazan 18 May 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - FC Amkar Perm AMK 19 May 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Pari NN 2 Pari NN 2 -
7
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 25 May 16:00 FC Amkar Perm AMK - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 25 May 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - FC Dynamo Kirov KIROV 25 May 16:00 Lada Togliatti LADT - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 25 May 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Ural 2 Ural 2 25 May 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 25 May 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Orenburg-2 Orenburg-2 26 May 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 -
23
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 28 Sep 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - FC Amkar Perm AMK 28 Sep 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 28 Sep 16:00 Lada Togliatti LADT - Dynamo Barnaul DYNB 28 Sep 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Pari NN 2 Pari NN 2 28 Sep 16:00 Ural 2 Ural 2 - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 28 Sep 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Sokol Kazan Sokol Kazan 28 Sep 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - FC Nosta Novotroitsk NOSN -
15
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 3 Aug 16:00 FC Amkar Perm AMK - FC Nosta Novotroitsk NOSN 3 Aug 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Lada Togliatti LADT 3 Aug 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Sokol Kazan Sokol Kazan 3 Aug 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Dynamo Barnaul DYNB 3 Aug 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 3 Aug 16:00 Ural 2 Ural 2 - Orenburg-2 Orenburg-2 3 Aug 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 -
24
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 5 Oct 16:00 FC Amkar Perm AMK - Orenburg-2 Orenburg-2 5 Oct 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 5 Oct 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 5 Oct 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 5 Oct 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Sokol Kazan Sokol Kazan 5 Oct 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Lada Togliatti LADT 5 Oct 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Ural 2 Ural 2 -
8
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 1 Jun 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - FC Nosta Novotroitsk NOSN 1 Jun 16:00 FC Amkar Perm AMK - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 1 Jun 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Pari NN 2 Pari NN 2 1 Jun 16:00 Lada Togliatti LADT - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 1 Jun 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Sokol Kazan Sokol Kazan 1 Jun 16:00 Ural 2 Ural 2 - Dynamo Barnaul DYNB 1 Jun 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara -
16
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 10 Aug 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - FC Amkar Perm AMK 10 Aug 16:00 Lada Togliatti LADT - Ural 2 Ural 2 10 Aug 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 10 Aug 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 10 Aug 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 10 Aug 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - FC Dynamo Kirov KIROV 11 Aug 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 -
1
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 13 Apr 10:00 Ural 2 Ural 2 1 - 1 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 13 Apr 12:00 FC Amkar Perm AMK 1 - 0 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 13 Apr 14:00 Lada Togliatti LADT 0 - 0 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 13 Apr 14:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 4 - 0 Dynamo Barnaul DYNB 13 Apr 14:00 Orenburg-2 Orenburg-2 1 - 3 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 13 Apr 15:30 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 0 - 2 FC Dynamo Kirov KIROV 14 Apr 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 0 - 1 Sokol Kazan Sokol Kazan -
25
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 12 Oct 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 12 Oct 16:00 Lada Togliatti LADT - FC Amkar Perm AMK 12 Oct 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 12 Oct 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Dynamo Barnaul DYNB 12 Oct 16:00 Ural 2 Ural 2 - FC Dynamo Kirov KIROV 12 Oct 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - FC Nosta Novotroitsk NOSN 12 Oct 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Pari NN 2 Pari NN 2 -
17
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 17 Aug 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Lada Togliatti LADT 17 Aug 16:00 FC Amkar Perm AMK - Pari NN 2 Pari NN 2 17 Aug 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Sokol Kazan Sokol Kazan 17 Aug 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Dynamo Barnaul DYNB 17 Aug 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - FC Nosta Novotroitsk NOSN 17 Aug 16:00 Ural 2 Ural 2 - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 17 Aug 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Orenburg-2 Orenburg-2 -
9
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 8 Jun 16:00 FC Amkar Perm AMK - FC Dynamo Kirov KIROV 8 Jun 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 8 Jun 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 8 Jun 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Orenburg-2 Orenburg-2 8 Jun 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Ural 2 Ural 2 8 Jun 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 9 Jun 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Lada Togliatti LADT -
2
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 19 Apr 15:30 FC Amkar Perm AMK 1 - 2 Sokol Kazan Sokol Kazan 20 Apr 10:00 Ural 2 Ural 2 3 - 0 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 20 Apr 12:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 1 - 1 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 20 Apr 13:00 FC Dynamo Kirov KIROV 2 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 20 Apr 13:00 Pari NN 2 Pari NN 2 2 - 1 FC Nosta Novotroitsk NOSN 20 Apr 14:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 2 - 1 Lada Togliatti LADT 21 Apr 14:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 1 - 3 Dynamo Barnaul DYNB -
10
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 15 Jun 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Pari NN 2 Pari NN 2 15 Jun 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 15 Jun 16:00 Lada Togliatti LADT - FC Nosta Novotroitsk NOSN 15 Jun 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Dynamo Barnaul DYNB 15 Jun 16:00 Ural 2 Ural 2 - FC Amkar Perm AMK 15 Jun 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 15 Jun 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Sokol Kazan Sokol Kazan -
26
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 19 Oct 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - FC Nosta Novotroitsk NOSN 19 Oct 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 19 Oct 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Lada Togliatti LADT 19 Oct 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Orenburg-2 Orenburg-2 19 Oct 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Pari NN 2 Pari NN 2 19 Oct 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Ural 2 Ural 2 19 Oct 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - FC Amkar Perm AMK -
18
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 21 Aug 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Dynamo Barnaul DYNB 24 Aug 16:00 FC Amkar Perm AMK - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 24 Aug 16:00 Lada Togliatti LADT - Orenburg-2 Orenburg-2 24 Aug 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - FC Dynamo Kirov KIROV 24 Aug 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 24 Aug 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Ural 2 Ural 2 24 Aug 16:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 -
11
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 22 Jun 16:00 FC Amkar Perm AMK - Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 22 Jun 16:00 Dynamo Barnaul DYNB - Lada Togliatti LADT 22 Jun 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - Ural 2 Ural 2 22 Jun 16:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 22 Jun 16:00 Pari NN 2 Pari NN 2 - Orenburg-2 Orenburg-2 22 Jun 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - FC Dynamo Kirov KIROV 23 Jun 16:00 Sokol Kazan Sokol Kazan - Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil -
19
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 31 Aug 16:00 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 - Sokol Kazan Sokol Kazan 31 Aug 16:00 FC Dynamo Kirov KIROV - Dynamo Barnaul DYNB 31 Aug 16:00 Orenburg-2 Orenburg-2 - Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 31 Aug 16:00 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 - Pari NN 2 Pari NN 2 31 Aug 16:00 Ural 2 Ural 2 - FC Nosta Novotroitsk NOSN 31 Aug 16:00 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil - Lada Togliatti LADT 1 Sep 16:00 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara - FC Amkar Perm AMK -
3
Tillbaka upp -
Datum Tid Lag Resultat Lag 27 Apr 13:00 Volna Nizhegorodskaya FK Volna Kovernino 0 - 2 Rubin Kazan 2 Rubin Kazan 2 27 Apr 14:00 Lada Togliatti LADT 0 - 3 FC Dynamo Kirov KIROV 27 Apr 14:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 0 - 3 FC Amkar Perm AMK 27 Apr 16:00 Dynamo Barnaul DYNB 2 - 2 Pari NN 2 Pari NN 2 28 Apr 11:00 Sokol Kazan Sokol Kazan 1 - 1 Krylia Sovetov-2 Samara Krylia Sovetov-2 Samara 28 Apr 12:30 Akron Togliatti 2 Akron Togliatti 2 4 - 2 Uralets Nizhny Tagil Uralets Nizhny Tagil 28 Apr 14:00 Orenburg-2 Orenburg-2 2 - 0 Ural 2 Ural 2