16 Sep 18:30 |
Progrès Niedercorn
PROGN
|
|
0 - 5
|
|
Willem II
WILL II
|
|
16 Sep 19:00 |
Hammarby
HIF
|
|
0 - 3
|
|
Lech Poznan
LPO
|
|
16 Sep 20:00 |
B36 Tórshavn
B36
|
|
7 - 6
|
|
The New Saints
TNS
|
|
17 Sep 14:00 |
Kaisar Kyzylorda
KAYS
|
|
1 - 4
|
|
APOEL Nicosia
APN
|
|
17 Sep 14:15 |
Ventspils
VEN
|
|
1 - 5
|
|
Rosenborg
RBK
|
|
17 Sep 15:30 |
Renova
REN
|
|
0 - 1
|
|
Hajduk Split
Haj
|
|
17 Sep 16:00 |
FC Astana
AST
|
|
0 - 1
|
|
Buducnost
BUD
|
|
17 Sep 16:00 |
FC Ararat-Armenia
FCA
|
|
4 - 3
|
|
Fola Esch
FOLA
|
|
17 Sep 16:00 |
Teuta Durrës
TEUDU
|
|
0 - 4
|
|
Granada CF
GRA
|
|
17 Sep 17:00 |
Lincoln Red Imps FC
LINC
|
|
0 - 5
|
|
Glasgow Rangers
RAN
|
|
17 Sep 17:30 |
KuPS
KuPS
|
|
5 - 4
|
|
SK Slovan Bratislava
SLB
|
|
17 Sep 17:45 |
FC Botosani
BOT
|
|
0 - 1
|
|
Shkendija
SHKE
|
|
17 Sep 18:00 |
Neftci Baku
NEFT
|
|
1 - 3
|
|
Galatasaray
GAL
|
|
17 Sep 18:00 |
IFK Göteborg
GBG
|
|
1 - 2
|
|
Copenhagen Calcio
Copenhagen Calcio
|
|
17 Sep 18:00 |
Lokomotiv Plovdiv
LOP
|
|
1 - 2
|
|
Tottenham Hotspur
TOT
|
|
17 Sep 18:00 |
Riteriai
TRAK
|
|
1 - 5
|
|
FC Slovan Liberec
SLIB
|
|
17 Sep 18:00 |
Bodø/Glimt
B/G
|
|
3 - 1
|
|
Zalgiris
ZAL
|
|
17 Sep 18:30 |
Flora Tallinn
FTL
|
|
2 - 1
|
|
KR Reykjavik
KRR
|
|
17 Sep 18:30 |
NK Olimpija Ljubljana
OLLJ
|
|
2 - 3
|
|
HSK Zrinjski
ZRIN
|
|
17 Sep 19:00 |
Djurgårdens IF
DIF
|
|
2 - 1
|
|
Europa FC
COLEU
|
|
17 Sep 19:00 |
Connah's Quay Nomads
CON
|
|
0 - 1
|
|
Dinamo Tbilisi
DINT
|
|
17 Sep 19:00 |
Loco. Tbilisi
LOKO
|
|
2 - 1
|
|
Dynamo Moscú
DINM
|
|
17 Sep 19:00 |
OFI Crete
OFI
|
|
0 - 1
|
|
Apollon Limassol
APL
|
|
17 Sep 19:00 |
FC Sfantul Gheorghe Suruceni
SfGSu
|
|
0 - 1
|
|
KF Partizani Tirana
PARTI
|
|
17 Sep 19:00 |
CSKA Sofia
CSK
|
|
2 - 0
|
|
BATE
BATE Brsv
|
|
17 Sep 19:00 |
KF Laçi
LACI
|
|
1 - 2
|
|
Hapoel Be'er Sheva
HBS
|
|
17 Sep 19:00 |
Hibernians
HIBE
|
|
0 - 1
|
|
MOL Fehérvár
VID
|
|
17 Sep 19:00 |
Maccabi Haifa
MHA
|
|
2 - 1
|
|
K. Almaty
KAIR
|
|
17 Sep 19:30 |
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
|
|
0 - 1
|
|
Dundalk
DUN
|
|
17 Sep 20:00 |
Sileks
SIL
|
|
0 - 2
|
|
FC Drita Gjilan
FC Drita Gjilan
|
|
17 Sep 20:00 |
Standard de Liege
STA
|
|
2 - 0
|
|
Bala Town
BAL
|
|
17 Sep 20:00 |
Aris Thessalonikis
ARI
|
|
1 - 2
|
|
FC Kolos Kovalivka
KLS
|
|
17 Sep 20:00 |
Borac Banja Luka
BORBL
|
|
0 - 2
|
|
Rio Ave
RIO
|
|
17 Sep 20:00 |
FK Kukësi
KUKE
|
|
0 - 4
|
|
VfL Wolfsburg
WOB
|
|
17 Sep 20:00 |
Piast Gliwice
PIA
|
|
3 - 2
|
|
TSV Hartberg
Hartberg
|
|
17 Sep 20:00 |
Shamrock Rovers
SHA
|
|
0 - 2
|
|
AC Milan
MIL
|
|
17 Sep 20:15 |
NŠ Mura
Mura
|
|
3 - 0
|
|
AGF
AGF
|
|
17 Sep 20:30 |
Coleraine
COL
|
|
2 - 5
|
|
Motherwell
MOT
|
|
17 Sep 20:30 |
Viking
VFK
|
|
0 - 2
|
|
Aberdeen
ABE
|
|
17 Sep 20:45 |
Linfield
LIN
|
|
0 - 1
|
|
Floriana
FLOR
|
|
17 Sep 20:45 |
Servette
SERV FC
|
|
0 - 1
|
|
Reims
REI
|
|
17 Sep 20:45 |
FK DAC 1904 Dunajska Streda
DAC1904
|
|
5 - 3
|
|
FK Jablonec
JAB
|
|
17 Sep 20:45 |
Osijek
Osij
|
|
1 - 2
|
|
Basel
BAS
|
|
17 Sep 21:00 |
TSC Backa Topola
TSC Backa Topola
|
|
10 - 11
|
|
FC Steaua Bucuresti
FC SB
|
|
17 Sep 21:05 |
Budapest Honvéd
HON
|
|
0 - 2
|
|
Malmö FF
MFF
|
|
18 Sep 09:00 |
Riga FC
Riga FC
|
|
1 - 0
|
|
SP Tre Fiori
TREF
|
|